Na Wspólnej, odcinek 3257: Brat Pawła wyzna Beacie co do niej czuje! To będzie ich pożegnanie - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3257: Brat Pawła wyzna Beacie co do niej czuje! To będzie ich pożegnanie - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3257: Brat Pawła wyzna Beacie co do niej czuje! To będzie ich pożegnanie - ZDJĘCIA

2021-07-15 20:31

W 3257 odcinku "Na Wspólnej" brat Pawła (Grzegorz Kwiecień) nie wytrzyma dłużej skrywania uczuć i wyzna Beacie (Katarzyna Ptasińska), co tak naprawdę czuje. Emil (Piotr Ligenza) pójdzie na całość i stanie z kobietą twarzą w twarz. W 3257 odcinku "Na Wspólnej" Emil przesadzi z alkoholem i zapomni o partnerce, z którą przecież zamieszka. Podczas imprezy pożegnalnej dla Ziębów i Wójcików Larson poczuje odwagę po wypitym alkoholu i powie Beacie prawdę, której ta chyba nigdy nie powinna usłyszeć.

"Na Wspólnej" odcinek 3257 - czwartek, 15.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3257 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do dość żenującej sytuacji, a wszystko na osobiste życzenie Emila. To on zorganizuje przyjęcie pożegnalne dla Wójcików i Ziębów. Postara się i wręczy im upominki w prezencie za okazaną pomoc. Będzie się wydawało, że atmosfery w "Na Wspólnej" nic nie jest w stanie popsuć. Emil postanowi też zamieszkać ze swoją partnerką, ale to nie powstrzyma go o myśleniu o Beacie. Sytuacja w "Na Wspólnej" wymknie się spod kontroli, kiedy Emil napije się alkoholu i nabierze odwagi. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3252: Koniec dramatu Beaty i Pawła. Stracili wszystko, ale teraz się zemszczą - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię
Na Wspólnej odc. 3257. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza)

i

Autor: X-news Na Wspólnej odc. 3257. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza)

Emil w 3257 odcinku "Na Wspólnej" zapomni chyba, że Beata i Paweł są od niedawna małżeństwem. To przecież przez niego ich noc poślubna została przerwana, bo podejrzane zbiry chciały dobić się do Pawła i żądały pieniądze za stare rozrachunki Larsona. Mało tego, Beata i jej mąż zaraz po ślubie zaczęli starać się o dziecko, ale niestety w "Na Wspólnej" po wakacjach 2021 wyszło na jaw, że mężczyzna nie może mieć dzieci... Ślub i próba założenia rodziny to jednak jak widać niewystarczające powody dla Emila, by powstrzymać się od wyznawania uczuć żonie brata. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

Emil pod wpływem alkoholu w 3257 odcinku "Na Wspólnej" powie Beacie, że jego ukochana jej dorównuje. To dość dziwne wyznanie z ust Larsona... Beata z "Na Wspólnej" nie będzie do końca wiedziała jak ma zareagować... Dobrze, że w mieszkaniu będzie więcej osób, bo sytuacja stałaby się jeszcze bardziej żenująca. Paweł prawdopodobnie nie dowie się o śmiałych słowach brata. Emil zagalopuje się i trudno będzie z tego wybrnąć obronną ręką. 

Na Wspólnej odc. 3257. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Maria Zięba (Bożena Dykiel)

i

Autor: X-news Na Wspólnej odc. 3257. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Maria Zięba (Bożena Dykiel)
Na Wspólnej odc. 3257. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza)

i

Autor: X-news Na Wspólnej odc. 3257. Beata (Katarzyna Ptasińska), Emil (Piotr Ligienza)
Najnowsze