Na Wspólnej, odcinek 3252: Koniec dramatu Beaty i Pawła. Stracili wszystko, ale teraz się zemszczą - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3252: Koniec dramatu Beaty i Pawła. Stracili wszystko, ale teraz się zemszczą - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3252: Koniec dramatu Beaty i Pawła. Stracili wszystko, ale teraz się zemszczą - ZDJĘCIA

2021-07-01 23:30

W 3252 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) odegrają się za to, że przez własną naiwność i głupotę dali się okraść cwanego oszustowi. Jeszcze przed ślubem Wójciów w "Na Wspólnej" przebiegły Mirek Bradnik (Łukasz Płoszajski) tak omotał Pawła, że ten oddał mu cały majątek odziedziczony po ojcu. Zakochani zostali z niczym, ale w 3252 odcinku "Na Wspólnej" nadarzy się okazja do zemsty. Przypadkiem Beata namierzy Sonię (Agnieszka Mrozińska), żonę Mirka i razem z Emilem (Piotr Ligienza) zastawią na nią pułapkę. Odzyskają wszystkie pieniądze?

"Na Wspólnej" odcinek 3252 - środa, 7.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Jakiś czas temu w "Na Wspólnej" Paweł wszystkie pieniądze ze spadku po ojcu Gustawie (Jan Monczka) ulokował w ryzykowną inwestycję u oszusta Mirka. Tak bardzo był zaślepionym chęcią szybkiego wzbogacenia, że dał się wykiwać jak dziecko. Przebiegły biznesmen zabrał milion Pawła i Beaty i zniknął bez śladu. Ani Wójcik ani policja nie byli w stanie go namierzyć. A najgorsze dla Pawła było to, że choć sam kiedyś był oszustem, dał się podejść Mirkowi, który skusił go perspektywą jeszcze większego bogactwa. W 3252 odcinku "Na Wspólnej" Beata wioząc taksówką klienta zauważy Sonię, żonę oszusta, przez którego razem z ukochanym stracili wszystko.

Nie przegap: Na Wspólnej. Agnieszka straci pamięć i stanie się zupełnie inną kobietą! - ZDJĘCIA

Niewiele myśląc szalona Beata w 3252 odcinku "Na Wspólnej" zacznie śledzić złodziejkę, ale uprzedzi Pawła, że wpadła na trop Soni i Mirka. Tylko dzięki szybkiej akcji żony Paweł zdąży zawiadomić policję, ale zanim to zrobi razem z bratem Emilem (Piotr Ligienza) zastawi zasadzkę na oszusta. To właśnie Emil w 3252 odcinku "Na Wspólnej" jako pierwszy podstępem dostanie się do mieszkania Mirka i Soni i dzięki temu Wójcikowie będą widzieli, że właśnie tam się ukryli kanciarze!

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3258: Daria i Adam znów razem! Zostawiła niepełnosprawnego kochanka dla jego brata, a teraz ulegnie szefowi? - ZDJĘCIA

Akcja Wójcików w 3252 odcinku "Na Wspólnej" skończy się wkroczeniem policji na czele z Robertem Tadeusiakiem (Dariusz Wnuk) do kryjówki Mirka i Soni. Na oczach Beaty, Pawła i Emilia funkcjonariusze wsadzą oszusta do radiowozu, a młodzi małżonkowie odetchną z ulgą, że złodziej trafi tam, gdzie jego miejsce. Nie wiadomo jednak czy odzyskają wszystkie pieniądze, bo Mirek mógł je sprytnie gdzieś ukryć!

Na Wspólnej odc. 3252. Beata (Katarzyna Ptasińska)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3252. Beata (Katarzyna Ptasińska)
Na Wspólnej odc. 3252.  Paweł (Grzegorz Kwiecień), Emil (Piotr Ligienza), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3252. Paweł (Grzegorz Kwiecień), Emil (Piotr Ligienza), Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Najnowsze