Na Wspólnej, odcinek 3256: Zuza ofiarą wstrętnych plotek! Tak Marczak będzie ją niszczył - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3256: Zuza ofiarą wstrętnych plotek! Tak Marczak będzie ją niszczył - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3256: Zuza ofiarą wstrętnych plotek! Tak Marczak będzie ją niszczył - ZDJĘCIA

2021-07-08 14:20

W 3256 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) nadal nie będzie miała pojęcia, że Piotr Marczak (Jakub Wons) chce zniszczyć firmę jej zmarłego ojca, a ją samą ośmieszyć i pogrążyć w oczach wszystkich pracowników! Spisek Marczaka i macochy Zuzy, Mileny (Paulina Napora) w 3256 odcinku "Na Wspólnej" doprowadzi do tego, że Zuza przeczyta o sobie wstrętne plotki w gazecie. Ale na tym nie koniec, bo przeciwko nowej właścicielce staną wszyscy zatrudnieni w firmie Huberta Leszczyńskiego kierowcy. Czy Zuza się podda i odpuści spadek po ojcu? Takiego zwrotu akcji w "Na Wspólnej" chyba nikt się nie spodziewa!

"Na Wspólnej" odcinek 3256 - środa, 14.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Firma Zuzy w "Na Wspólnej", spadek po ojcu, którego nie widziała od lat przysporzy jej jeszcze sporo kłopotów! Mimo, że Hofferowa wahała się czy stanąć na czele przedsiębiorstwa transportowego, bo zwyczajnie się na tym nie zna, to kiedy wsiadła za kierownicę tira zrozumiała, że musi wypełnić ostatnią wolę zmarłego Huberta Leszczyńskiego. Dość szybko Zuza w "Na Wspólnej" zorientowała się, że nie ma co liczyć na pomoc wspólnika ojca. Przebiegły Piotr Marczak chciał sprzedać firmę Szwedom i sporo na tym zarobić, ale Zuza pokrzyżowała mu plany. To jednak nie powstrzyma bezwzględnego biznesmena, by wciąż knuć przeciwko nowej właścicielce. Razem z wdową Mileną!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

W 3256 odcinku "Na Wspólnej" Marczak wprowadzi w życie plan "B", by zmusić Zuzę do wycofania się z interesu. Sprytnie wykorzysta wszystkie swoje kontakty w branży, by w gazecie ukazał się artykuł kompromitujący Hofferową jako nowego szefa przedsiębiorstwa. Zuza aż zblednie kiedy w 3256 odcinku "Na Wspólnej" przeczyta w magazynie branżowym, że prężnie działająca firma Huberta Leszczyńskiego jest na skraju upadku przez jego córkę.

W obliczu kolejnego problemu w 3256 odcinku "Na Wspólnej" Zuza będzie musiała stanąć na wysokości zadania i przekonać pracowników, że firma nie upadnie, że właśnie pojawiła się szansa na wygranie wartego miliony przetargu. Kiedy w 3256 odcinku "Na Wspólnej" Hofferowa przyjdzie do pracy zastanie tam strajk! Kierowcy uwierzą w to co przeczytają w gazecie i nie będą chcieli, by Zuza była ich szefem.

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3254: Tomek dowie się o zdradzie Anastazji z księdzem Olkiem? To Paweł na nią doniesie - ZWIASTUN

Wstrętne plotki na temat Hofferowej w 3256 odcinku "Na Wspólnej", na którą autor artykułu zarzuci całą winę za to, że doprowadza firmę ojca do ruiny, doprowadzą Zuzę do ostateczności. Jak przystało na prawdziwą szefową postanowi przywrócić porządek wśród kierowców. I żeby to zrobić poprosi o pomoc żony swoich pracowników. Marczak w 3256 odcinku "Na Wspólnej" dalej będzie knuł z Mileną, żeby ograbić Zuzę z majątku po ojcu.

Najnowsze