Na Wspólnej, odcinek 3254: Tomek dowie się o zdradzie Anastazji z księdzem Olkiem? To Paweł na nią doniesie - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3254: Tomek dowie się o zdradzie Anastazji z księdzem Olkiem? To Paweł na nią doniesie - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3254: Tomek dowie się o zdradzie Anastazji z księdzem Olkiem? To Paweł na nią doniesie - ZWIASTUN

2021-07-08 9:00

W 3254 odcinku "Na Wspólnej" zdrada Anastazji (Karolina Bacia) wyjdzie na jaw, a Tomek (Krzysztof Chodorowski) pozna całą prawdę o romansie narzeczonej z księdzem Olkiem (Jan Hussakowski). Seria dziwnych zbiegów okoliczności sprawi, że Nowak zacznie podejrzewać ukochaną o najgorsze. Niewierna Anastazja będzie bała się przyznać ukochanemu, że przespała się z księdzem w ich łóżku. Ale tak zakręci się w swoich kłamstwach, że w 3254 odcinku "Na Wspólnej" nie przewidzi najgorszego - że ktoś ją może wydać. To Paweł (Grzegorz Kwiecień) niechcący wygada się, że Anastazja wcale nie czekała na Tomka tego wieczoru kiedy do niej wrócił. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3254 - poniedziałek, 12.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Tomek z "Na Wspólnej" w 3254 odcinku dowie się, że Anastazja zdradziła go z księdzem Olkiem? Ona sama będzie się bała przyznać do tego, że nawiązała romans z przystojnym wikarym, zakochała się w duchownym i teraz nie wie, którego mężczyznę wybrać. Bo Olek ewidentnie będzie żałował nocy z Nastką! Po tym jak widział ją całującą się z Tomkiem zupełnie się załamał i pocieszenia poszukał nawet w alkoholu. Ale najgorsze przyjdzie kiedy księdza w 3254 odcinku "Na Wspólnej" dopadną coraz większe wyrzuty sumienia, że dopuścił się grzechu, niszczy związek udanej pary, a do tego złamał przysięgę daną Bogu!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

Między Tomkiem i Anastazją w 3254 odcinku "Na Wspólnej" zapanuje napięta atmosfera. Ona zacznie kłamać jak najęta, a on powoli będzie się domyślał, że coś jest nie tak, że ukochana nie jest z nim do końca szczera. A zacznie się od tego, że rankiem u Anastazji zjawia się ojciec (Mateusz Bernardyn) Seby (Maxim Topyła), szukając księdza Olka, by oddać mu pieniądze. Ich rozmowę usłyszy Tomek, który będzie mocno zaskoczony, że mężczyzna liczył, że znajdzie duchownego właśnie tutaj. - Ojciec Sebastiana, przyniósł pieniądze... - wyjaśni Nastka w 3254 odcinku "Na Wspólnej". - I myślał, że tutaj jest ksiądz?

W 3254 odcinku "Na Wspólnej" narzeczeni spotkają się w barze Ziębów z Wójcikami. Wówczas niemal wyjdzie na jaw, że Trzcińska z kimś się widywała. Kiedy Tomek wspomni o tym, że niespodzianka mu się nie udała, bo Anastazja przygotowała kolację na jego powrót dojdzie do niezręcznej rozmowy. Nowak będzie zachwycony faktem, że narzeczona tak się postarała na jego przyjazd i tak długo czekała...- A może nie na ciebie! - rzuci ze śmiechem Paweł, a Nastka w 3254 odcinku "Na Wspólnej" omal nie zapadnie się pod ziemię ze strachu i wstydu.

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3258: Daria dowie się co Adam zrobił, żeby znów z nią być! Nigdy nie daruje tego byłemu kochankowi

Zaraz potem w 3254 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja będzie tak zmęczona kłamstwami, że poprosi Olka o spotkanie. Wyzna księdzu, że go kocha, ale nadal też kocha Tomka. Poprosi duchownego pomoc w podjęciu decyzji, kogo wybrać: jego czy Tomka. Zaskoczony Olek w 3254 odcinku "Na Wspólnej" stwierdzi, że powinna wybrać Tomka, bo on nie może jej nic dać, nigdy nie zrezygnuje dla niej z kapłaństwa.

Na Wspólnej odc. 3254. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Tomek (Krzysztof Chodorowski)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3254. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Na Wspólnej odc. 3254. Anastazja (Karolina Bacia), ksiądz Olek (Jan Hussakowski)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3254. Anastazja (Karolina Bacia), ksiądz Olek (Jan Hussakowski)
Najnowsze