Na Wspólnej, odcinek 3256: Ojciec Jarusia to groźny szantażysta! Weźmie się za ojca Elizy i zmusi go do współpracy

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3256: Ojciec Jarusia to groźny szantażysta! Weźmie się za ojca Elizy i zmusi go do współpracy

Na Wspólnej, odcinek 3256: Ojciec Jarusia to groźny szantażysta! Weźmie się za ojca Elizy i zmusi go do współpracy

W 3256 odcinku "Na Wspólnej" ojciec Jarusia (Jan Leśniewski) wkroczy w kolejną fazę niebezpiecznej gry. Ojciec Elizy (Katarzyna Chorzępa), który wdał się z kryminalistą w konszachty, ciężko tego pożałuje! Do tego momentu wszystko szło tak, jak tatusiowie sobie ustalili: Cielecki (Jacek Kawalec) wystawił Zawadzie (Wojciech Kałużyński) wspaniałą opinię przed sądem, dzięki czemu pijak zobaczył wolność, a ojciec Elizy miał za to nie zostać dziadkiem adoptowanych dzieci. Ale kiedy jednego ruszy sumienie w 3256 odcinku "Na Wspólnej", drugi przejdzie do ataku! I z ojca Jarusia wyjdzie naprawdę paskudny i niebezpieczny typ!

"Na Wspólnej" odcinek 3256 - środa, 14.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Zacznie się od tego, że w 3256 odcinku "Na Wspólnej" do Adama, ojca Elizy dotrze, że jednak wyrządza komuś krzywdę. Zwłaszcza serce skruszeje Cieleckiemu na widok zamartwiającej się córki, która bardzo źle będzie znosiła rozdzielenie Jarusia i Hanusi (Pola Żak). Faktem jest, że panowie mocno przesadzą w swoich knowaniach i doprowadzą do prawdziwej, wielkiej tragedii.  Tyle, że Cielecki odbierze jeszcze dodatkową, życiową lekcję: z bandytami się nie negocjuje!

Ojciec Jarusia w 3256 odcinku "Na Wspólnej" trafi do szpitala. Nie będzie to nic poważnego - kryminalista będzie miał lekką, chwilową zapaść cukrzycową, ale natychmiast fakt swojej choroby postanowi wykorzystać.   

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3252: Koniec dramatu Beaty i Pawła. Stracili wszystko, ale teraz się zemszczą - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda
Na Wspólne odc. 3229. Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski)

i

Autor: player.pl Na Wspólne odc. 3229. Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski)

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Zawada w 3257 odcinku "Na Wspólnej" zacznie przekupywać swojego biologicznego syna, a spragnione przez całe życie dziecko, da się przekupić. A cała akcja zacznie się już w 3256 odcinku "Na Wspólnej", kiedy Eliza i Jarek (Wojciech Rotowski) zaczną przygotowywać dzieci do rozstania, co nie będzie łatwe, zwłaszcza z Hanusią.    

I tak, Adam Cielecki w końcu w 3256 odcinku "Na Wspólnej" zobaczy, jak bardzo zamartwia się sprawami dzieci Eliza. Ojciec spróbuje zerwać umowę z Zawadą, ale bandyta zagrozi mu, że jeśli znów trafi do więzienia, Cielecki straci córkę!

Czytaj także: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

Na Wspólne odc. 3229. Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski), Jaruś (Jan Leśniewski)

i

Autor: player.pl Na Wspólne odc. 3229. Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski), Jaruś (Jan Leśniewski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze