Na Wspólnej, odcinek 3254: Iga będzie miała dosyć Kingi! Michał nigdy nie zapomni o żonie - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3254: Iga będzie miała dosyć Kingi! Michał nigdy nie zapomni o żonie - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3254: Iga będzie miała dosyć Kingi! Michał nigdy nie zapomni o żonie - ZWIASTUN

2021-07-12 14:00

W 3254 odcinku "Na Wspólnej" zaginiona Kinga (Ilona Wrońska) doprowadzi Igę (Lidia Sadowa) na skraj wytrzymałości psychicznej! Tajemnicza kobieta z twarzą zakrytą kapturem pojawi się na osiedlu na Wspólnej, ale Michał (Robert Kudelski) nie rozpozna w niej swojej żony. Znajdzie jednak list od Kingi, z którego będzie wynikało, że żyje, nic jej nie grozi i nadal go kocha. Dla Igi w 3254 odcinku "Na Wspólnej" będzie to zdecydowanie za dużo. Znów poczuje, że w ogóle się nie liczy dla Brzozowskiego, że dla niego wciąż ważna jest Kinga. Sytuację między nimi pogorszy jeszcze podejrzana Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), która twierdzi, że była uwięziona z Kingą przez psychola. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3254 - poniedziałek, 12.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Dopóki w "Na Wspólnej" Kinga się nie odnajdzie, Iga nie zazna spokoju i nie będzie mogła ułożyć sobie życia w Michałem. Śledztwo policji w sprawie zaginionej Kingi, tego co działo się w domu, gdzie jak twierdzi Klaudia Sobieraj ona i Brzozowska, były uwięzione przez psychopatę, utknie w miejscu, ale w 3254 odcinku "Na Wspólnej" Michał znów zobaczy swoją żonę! Dziwna postać, kobieta ukrywająca twarz pod kapturem kurtki zjawi się na osiedlu i zostawi Michałowi liścik za wycieraczką samochodu. Brzozowski będzie pewny, że to wiadomość od jego żony. Zwłaszcza, że w 3254 odcinku "Na Wspólnej" przeczyta, że Kinga wciąż go kocha, jest cała i zdrowa i bezpieczna.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

Tylko nagranie z monitoringu w 3254 odcinku "Na Wspólnej" będzie mogło potwierdzić czy to naprawdę Kinga wróciła. Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński) wezwie Michała na posterunek i pokaże mu filmik z osiedla. Ale Brzozowski nie będzie już przekonany co do tego, że widział żonę. - No przecież poznałbyś gdyby to była ona... - rzuci kąśliwą uwagę Iga, a Michał w 3254 odcinku "Na Wspólnej" wyładuje na niej całą złość. - Iga, proszę cię! - krzyknie, a policjantka kolejny raz poczuje, że narzeczony zwyczajnie jej nie chce.

Załamana Iga w 3254 odcinku "Na Wspólnej" poszuka ucieczki od problemów i od ducha Kingi w alkoholu. Kiedy wieczorem będzie się upijała w samotności do mieszkania wróci Michał, który zacznie przepraszać za swoje zachowanie. - Nie ma sprawy, najwyżej jutro przeprosisz znowu, nie? Nie umiem tak. Czuję się w tym domu jak podróba. Czegoś co zawsze będzie lepsze, wartościowsze... - stwierdzi Iga, która będzie miała już dosyć Kingi, życia w cieniu żony ukochanego.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3254: Ksiądz Olek odtrąci Anastazję. Nie zrzuci sutanny dla grzesznej prostytutki

- Iga, nie mów tak, proszę...- wyzna skruszony Brzozowski w 3254 odcinku "Na Wspólnej", lecz policjantka nakręci się jeszcze bardziej. - Tak, a kim dla ciebie jestem Michał?- Kimś, z kim chcę spędzić resztę mojego życia, rozumiesz? - zapewni narzeczoną, ale Iga już mu nie uwierzy. - Dopóki nie znajdzie się ona!- Nie, to nieprawda. Iga kocham cię, wiesz o tym? Naprawdę jesteś dla mnie najważniejsza!

Słowa Michała w 3254 odcinku "Na Wspólnej" okażą się nic niewarte kiedy w drzwiach mieszkania stanie... Klaudia! Wezwana w sprawie listu od Kingi do Warszawy podejrzana kobieta przyjedzie prosto do mieszkania Brzozowskiego. Od razu rozpozna w Idze policjantkę, która jej groziła, że oskarży ją o zabójstwo Kingi. - Pani aspirant?

- To wy się znacie? - zapyta Michał, bo aż do 3254 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie wiedział o spotkaniu narzeczonej z Klaudią jeszcze jak ta leżała w szpitalu. Iga znów poczuje, że nie ma dla niej miejsca w życiu Michała.

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze