Na Wspólnej, odcinek 3251: Tomek wróci i przyłapie Anastazję z księdzem?! Wpadnie przez klucze! - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3251: Tomek wróci i przyłapie Anastazję z księdzem?! Wpadnie przez klucze! - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3251: Tomek wróci i przyłapie Anastazję z księdzem? Wpadnie przez klucze! - ZWIASTUN

2021-07-06 8:31

W 3251 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja (Karolina Bacia) przeżyje wstrząs na widok Tomka (Krzysztof Chodorowski), który wróci bez zapowiedzi z USA akurat kiedy ona będzie czekała na swojego kochanka, księdza Olka (Jan Hussakowski)! Niczego nieświadomy Tomek w 3251 odcinku "Na Wspólnej" wparuje do mieszkania, a Nastka aż podskoczy z radości, bo będzie myślała, że to Olek, który nadal ma klucze do drzwi. Reakcja ukochanej sprawi, że Tomek zacznie coś podejrzewać. Zapyta ją nawet o chłopaka! Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3251 - wtorek, 6.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Anastazja i Olek w 3251 odcinku "Na Wspólnej" obudzą się w swoich ramionach po pierwszej nocy razem, ale romantyczny nastrój szybko pryśnie. Bo księdza dopadną wyrzuty sumienia, że zgrzeszył, złamał celibat, a do tego zakochał się w kobiecie, która jest zaręczona z innym. - Kocham cię... - wyzna szczęśliwa Nastka w 3251 odcinku "Na Wspólnej". - Ja ciebie też... - odpowie duchowny.

- A jeśli nam się to tylko śni, to nie budźmy się jeszcze, dobra? - zaproponuje kochankowi. Jedyną osobą, która w 3251 odcinku "Na Wspólnej" będzie wiedziała o zdradzie Anastazji będzie Beata (Katarzyna Ptasińska). Najbliższa przyjaciółka nie pozostawi na niej suchej nitki, że na własne życzenie niszczy sobie życie. 

- Powariowaliście oboje! Już nie mówię o tym, że ty masz faceta, z którym masz przyszłość jakąś, spokój, po prostu normalność! A co ty z nim będziesz miała? Z księdzem Aleksandrem? Ja nie wiem... Nic! Na pewno nic dobrego... - upomni ją Beata. A zakochana Anastazja w 3251 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie mogła temu zaprzeczyć. - Masz rację to jest całe moje porąbane życie!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3252: Koniec dramatu Beaty i Pawła. Stracili wszystko, ale teraz się zemszczą - ZDJĘCIA

Dlatego w 3251 odcinku "Na Wspólnej" Nastka spotka się z Olkiem i poprosi go o szczerą rozmowę na temat tego, co między nimi zaszło. Będzie chciała wiedzieć czy ksiądz jest gotów podjąć dla niej przełomową decyzję. - Co ja mam zrobić? Nie wiem! Powiedz mi! Wiem, że tej nocy nie powinno być... - wyzna Olek, którego słowa dobiją Trzcińską.

- Ale była! Żałujesz? Dobra słuchaj, może przyjdziesz do mnie wieczorem. Zrobię coś dobrego do jedzenia, posiedzimy, porozmawiamy. Przecież nie będziemy w parku rozmawiać o reszcie naszego życia... - zaproponuje kochankowi.

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

Wieczorem w 3251 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja urządzi dla Olka romantyczną kolację, będzie wino, świece i sushi, ale nie spotka się z księdzem. Bo nagle drzwi się otworzą i stanie w nich Tomek. - Zapomniałam, że masz klucze... - krzyknie Nastka przekonana, że to Olek, któremu dała klucze do swojego mieszkania.

- Co, myślałaś, że zgubiłem? Cały czas je miałem przy sobie! Ale skąd wiedziałaś, miała być niespodzianka? - zapyta Tomek w 3251 odcinku "Na Wspólnej" zaskoczony wyglądem ukochanej i kolacją na stole. - A, Paweł się wygadał! - dopowie sobie, zanim Nastka na szybko wymyśli jakieś kłamstwo. - A gdzie twój chłopak? - rzuci nagle Nowak, wciąż nieświadomy, że narzeczona zdradziła go z księdzem.

Anastazja w 3251 odcinku "Na Wspólnej" z trudem wydusi z siebie choćby słowo. - Słucham? - No Sebastian, tak ma na imię? - wyjaśni Tomek, bo Trzcińska już będzie myślała, że chodzi mu o Olka. - Tak, wyprowadził się. To długa historia, ale wszystko ci opowiem - zmieni temat. I od razu w 3251 odcinku "Na Wspólnej" chwyci za telefon, by uprzedzić Olka, żeby nie przychodził, bo Tomek wrócił bez zapowiedzi. Ksiądz będzie już pod blokiem i na własne oczy zobaczy pocałunek swojej ukochanej z Nowakiem. 

Na Wspólnej odc. 3251. Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3251. Anastazja (Karolina Bacia)
Na Wspólnej odc. 3251. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3251. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Najnowsze