Na Wspólnej, odcinek 3247: Przełom w sprawie zaginięcia Kingi! Nikt tego nie przewidział

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3247: Przełom w sprawie zaginięcia Kingi! Nikt tego nie przewidział

Na Wspólnej, odcinek 3247: Przełom w sprawie zaginięcia Kingi! Nikt tego nie przewidział

2021-06-21 20:39

W 3247 odcinku "Na Wspólnej" wreszcie nastąpi przełom w śledztwie dotyczącym Kingi (Ilona Wrońska)! Policja wedrze się do domku na wsi, gdzie były przetrzymywane Brzozowska i Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich). Michał (Robert Kudelski) z "Na Wspólnej" osobiście zaangażuje się w śledztwo. Nikt nie będzie się spodziewał, co spotka ich w tajemniczym domu, gdzie z kobietami mogło się dziać dosłownie wszystko. Na miejscu wyjdzie na jaw, że jest przełom w śledztwie. Niestety napotkany ślad, nie będzie wróżył szczęśliwego zakończenia.

"Na Wspólnej" odcinek 3247 - wtorek, 29.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Michał w 3247 odcinku "Na Wspólnej" znajdzie się bliżej prawdy o żonie, niż kiedykolwiek przedtem. On i policjanci pojadą do domu pod miastem, gdzie psychopata przetrzymywał Kingę i Klaudię. Wiadomo już, że Klaudia wylądowała w szpitalu w Gdańsku i tym samym rozbudziła w Michale nadzieję na to, że to właśnie żona została odnaleziona i leży na szpitalnym oddziale. Niestety szybko się okazało, że to nie Brzozowska.

Klaudia przekaże jednak Idze (Lidia Sadowa) w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej", że Kinga żyje. Śledztwo ruszy pełną parą, a Michał nie spocznie, póki nie dowie się prawdy. Co prawda, może ucierpieć na tym związek z Igą, ale ciekawość i strach będą silniejsze. Powoli zaczną wychodzić na jaw nowe fakty. 

Przeczytaj: M jak miłość. Spektakularna przemiana Kingi. Wzięła się za siebie i chwali się magicznym sposobem na metamorfozę

Michał wraz z policją w 3247 odcinku "Na Wspólnej" odkryje przerażający ślad. W domu pod miastem natkną się na ślady krwi... To zmrozi krew w żyłach Brzozowskiego. Krew będzie jasno wskazywała na to, że psychopata ostro potraktował Kingę i Klaudię. Mógł zrobić im praktycznie wszystko, a już na pewno będzie to dowód, że mocno je zranił. O ile Klaudia znalazła się pod opieką specjalistów w szpitalu, tak nadal nie wiadomo gdzie jest Brzozowska. Może potrzebować fachowej pomocy, a jej nie otrzymać, bo nikt nie może do niej dotrzeć. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena skrzywdzi małego Tadzia! Przez nią Stańscy stracą jedynego syna

W domu na wsi w 3247 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw jeszcze jedna rzecz. Okaże się, że znajduje się tam pierścionek Kingi, który będzie stanowił dowód na to, że Brzozowska faktycznie była tam więziona. Niestety przełom w śledztwie okaże się mało pozytywny. Trudno brać za dobry znak plamę krwi czy pierścionek zaginionej. Michał i Iga z "Na Wspólnej" będą musieli uzbroić się w cierpliwość, by rozwiązać zagadkę zniknięcia Kingi. Na szczęście małymi krokami zbliżają się do celu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze