M jak miłość. Spektakularna przemiana Kingi. Wzięła się za siebie i chwali się magicznym sposobem na metamorfozę

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Spektakularna przemiana Kingi. Wzięła się za siebie i chwali się magicznym sposobem na metamorfozę

M jak miłość. Spektakularna przemiana Kingi. Wzięła się za siebie i chwali się magicznym sposobem na metamorfozę

2021-06-17 11:39

Kinga (Katarzyna Cichopek) w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zniknie w oczach! Aktorka ma swój sposób na spektakularną przemianę, której nikt się nie spodziewał. Zduńska podczas pobytu Piotrka (Marcin Mroczek) w Stanach Zjednoczonych miała anemię i problemy zdrowotne. Podniosła się tylko przez pomoc Pawła (Rafał Mroczek) i zażegnanie kryzysu z mężem. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 widzowie zobaczą ją w nowym wydaniu. Dlaczego? ponieważ serialowa Kinga będzie odmieniona. Już teraz chwali się efektami magicznego sposobu na wielką zmianę.

Odmieniona Kinga w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Jeden sposób odmienił Zduńską 

Kinga z "M jak miłość" nie zawsze była w formie. Zduńska miała w minionym sezonie nadzwyczajnie wiele problemów i trosk. Wyjazd Piotrka do USA ją dobił, została sama z czwórką dzieci i prowadzeniem bistro. Piotrek ledwo się odzywał, a potem okazało się, że podczas dramatu Kingi on zabawiał się z Kamilą (Anna Gorajska). Po jego powrocie w "M jak miłość" ze Zduńską było już tylko gorzej. Anemia i zmęczenie powodowały pogarszający się stan zdrowia. Kinga była na skraju załamania i wycieńczenia. 

Sytuacja w "M jak miłość" uległa poprawie, ale można się spodziewać, że Kinga w nowym sezonie zaskoczy jeszcze bardziej. Wszystko za sprawą działań aktorki, która zdecydowała się na zmianę stylu życia i wyglądu. Efektami chwali się w sieci. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" można się spodziewać przemiany Kingi, ponieważ grająca ją Katarzyna Cichopek postawiła na zmianę stylu życia. Na Instagramie pochwaliła się, że od zimy schudła aż 6 kilogramów! 

- Jak tam Wasza forma na lato? Ja cisnę ?? Jeszcze 100% formy nie ma, ale i tak od stycznia zgubiłam już 6 kg. Oprócz treningów i diety stosuję jeszcze suplementację - pisze gwiazda "M jak miłość".

I właśnie to jest magiczny sposób aktorki na dbanie o formę. Ćwiczenia i jej ulubione suplementy działają świetnie. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Ojciec Lilki wróci do życia Banachów! Czy Jacek pomoże ściągnąć do domu wyrodną córkę?

Skoro Katarzyna Cichopek chudnie w oczach, oznacza to, że Kinga też przejdzie przemianę! Niestety to nie oznacza, że ją i Piotrka nie czekają żadne problemy. Zduńscy mają za sobą kryzys, ale w nowym sezonie "M jak miłość" będą musieli pożegnać Lenkę (Marysia Głowacka). Kinga poświęci się rozkręcaniu odmienionego bistro, które teraz zacznie nosić nazwę "Nasz Zielony Sad". Nie wiadomo czy starania Franki (Dominika Kachlik) nie pójdą na marne. Z nowym wyglądem Kinga na pewno będzie sobie radzić z problemami. 

Najnowsze