Koniec M jak młość. Nowe bistro Kingi. Tego nie pokażą w serialu na otwarciu bistro Nasz zielony sad w ostatnim 1594 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak młość. Nowe bistro Kingi. Tego nie pokażą w serialu na otwarciu bistro "Nasz zielony sad" w ostatnim 1594 odcinku - ZDJĘCIA

Koniec M jak młość. Nowe bistro Kingi. Tego nie pokażą w serialu na otwarciu bistro "Nasz zielony sad" w ostatnim 1594 odcinku - ZDJĘCIA

2021-05-31 20:16

Bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) w "M jak miłość" zmieni się nie do poznania. Ostatni 1594 odcinek "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną będzie zarazem nowym początkiem dla bistro. Wielkie otwarcie lokalu, pod inną nazwą "Nasz zielony sad", zbiegnie się w czasie z przełomowymi wydarzeniami w rodzinie Zduńskich. Wnętrza bistro "Nasz zielony sad" zauroczą wszystkich, a rewolucja, którą przeprowadziła Franka (Dominika Kachlik) sprawi, że Kinga uwierzy w sukces biznesu. Zobaczcie ZDJĘCIA odmienionego wnętrza bistro, których nie pokażą na koniec "M jak miłość" w telewizji!

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

"Bisto za rogiem" w "M jak miłość" zmieni się w bistro "Nasz zielony sad". Kawiarnia, którą kiedyś założył Paweł Zduński i którą sprzedał Kindze wiele lat temu w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" zostanie otwarta dla gości po rewolucji przeprowadzonej przez Frankę. Kinga zaufała nowej menadżerce, a zarazem dziewczynie Pawła na tyle, że zgodziła się na wszystkie proponowane przez nią zmiany. Dlatego po dawnym bistro na koniec "M jak miłość" przed wakacjami nie będzie już śladu. W "Nasz zielony sad" szczególne miejsce zajmą dary z sadu dziadka Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), produkty z Grabiny, od lokalnych dostawców, które będą stanowiły podstawę menu.

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Kinga znów będzie miała bliźniaki? Piotrek oszaleje z radości w ostatnim 1594 odcinku

Nowy szyld w bistro "Nasz zielony sad" w 1594 odcinku "M jak miłość" wiejskie przysmaki, zdrowe specjały rodem z Grabiny i kuchni babci Barbary (Teresa Lipowska) to jeszcze nic! Bo gości na otwarciu nowego bistro Kingi uderzy przede wszystkim piękne, romantyczne i sielskie wnętrze. W serialu działo Franki i ekipy remontowej, a naprawdę efekt ciężkiej pracy scenografek "M jak miłość". Bo autorkami rewolucji w bistro są faktycznie Anna Adamaszek-Druzd i Ineza Bodył-Plaskota.

Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w finale sezonu w 1594 odcinku! Takich scen w serialu jeszcze nie było

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA

Romantyczny wystrój bistro Kingi w finale sezonu "M jak miłość" zbudują kwiaty, zieleń i jabłonie z sadu Lucjana w Grabinie. Wieczorem w bistro Kingi w 1594 odcinku "M jak miłość" pojawią się goście i rodzina, by uczcić na wielkiej imprezie uroczyste otwarcie. Nie zabraknie niespodzianek, o które postarają się bracia Zduńscy. Ale nie wszystko będzie można zobaczyć w telewizji. Mamy dla Was zdjęcia bistro "Nasz zielony sad" z drugiej strony kamery.

Zobaczcie w GALERII DUŻO ZDJĘĆ jak się zmieni wnętrze bistro Kingi pod nową nazwą "Nasz Zielony Sad" >>>

M jak miłość, odc. 1594. Barbara (Teresa Lipowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Budzyński (Krystian Wieczorek), Misiek (Olek Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1594. Franka (Dominika Kachlik) bistro Nasz zielony sad

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Franka (Dominika Kachlik) bistro "Nasz zielony sad"
Najnowsze