Na Wspólnej, odcinek 3241: Ignaś ucieknie do odnalezionej Kingi! Zobaczy matkę w makabrycznym stanie - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3241: Ignaś ucieknie do odnalezionej Kingi! Zobaczy matkę w makabrycznym stanie - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3241: Ignaś ucieknie do odnalezionej Kingi! Zobaczy matkę w makabrycznym stanie - ZDJĘCIA

2021-06-17 19:45

Michał (Robert Kudelski) w 3241 odcinku "Na Wspólnej" oszaleje ze strachu przed wizytą w Gdańsku, gdzie będzie się spodziewał zobaczyć Kingę (Ilona Wrońska). Nie przewidzi, że Ignaś (Bartek Kaszuba) wykradnie adres, ucieknie z domu i popędzi nad morze! Chłopiec zrobi wszystko by w 3241 odcinku "Na Wspólnej" zobaczyć matkę. Dopiero jak faktycznie spojrzy na zmasakrowaną twarz kobiety, jego cała odwaga odpłynie. Dziecko nigdy nie powinno patrzeć się na takie rzeczy, a Michał nie zdoła go ochronić!

"Na Wspólnej" odcinek 3241 - czwartek 17.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3241 odcinku "Na Wspólnej" Michał postanowi natychmiast wyruszyć w podróż do Gdańska, gdzie rzekomo znajduje się Kinga. Ciało kobiety będzie tak zmasakrowane, że trudno po samych zdjęciach rozpoznać twarz zaginionej Kingi. Brzozowski będzie pędził samochodem nad morze, bo przy kobiecie z Gdańska był paszport Kingi! To znak, że może faktycznie spekulacje się potwierdzą, a Brzozowska się odnajdzie. Niestety ten dzień dla Michała w "Na Wspólnej" będzie koszmarem, bo zostawi Ignasia pod opieką Igi, a chłopak ucieknie! 

- Ignacego nie ma! - powie roztrzęsiony Marcin. - Co? - nie będzie dowierzać Iga. - Ale poczekaj, ty nie jesteś z nim??? - zapyta się. -  Wyszedłem tylko po pizzę, tylko na chwilę... Poczekaj, on napisał kartkę! Pojechałem do mamy, nie martwcie się, wiem co robię - przekaże okrutną wiadomość mężczyzna.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga i Piotrek stracą córkę Lenkę?! Obrzydliwa reakcja na odejście 13-letniej Zduńskiej

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

W 3241 odcinku "Na Wspólnej" Iga wpadnie w panikę i zacznie szukać dziecka. Chłopak miał być bezpieczny pod nieobecność ojca, a tymczasem sam rzucił się w pogoń za Kingą do Gdańska. Policjantka nie będzie miała wyjścia i zadzwoni do Michała.

- Ignaś też tam jedzie. Wymknął się rano, zostawił list, jedzie do mamy. Prawdopodobnie usłyszał rano adres. Sprawdziliśmy wylotówki, dworce, monitoring. Podobny chłopak kupował bilet na centralnym, ale kamery nie wychwyciły jego twarzy. Obstawiam, że jedzie pociągiem, może autobusem, stopa raczej wykluczam... - poinformuje Michała Iga w 3241 odcinku "Na Wspólnej".

Przeczytaj: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co ich łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Dramatyczna sytuacja z Ignasiem w "Na Wspólnej" ostatecznie skończy się dobrze. Michał odzyska syna i razem wejdą do szpitala, gdzie będą mieli okazję sprawdzić, czy leżąca kobieta to naprawdę Kinga. 

- To nie mama - powie załamany chłopiec, kiedy spojrzy na kobietę całą w bandażach.

Michał nie utrzyma nerwów na wodzy. W 3241 odcinku "Na Wspólnej" mocno przytuli syna, który zacznie się trząść z nerwów. Wygląda więc na to, że ich koszmar się nie kończy. Wiadomo już, że Michała czeka ogromny wysiłek, by odnaleźć prawdę o Kindze. 

Najnowsze