Na Wspólnej, odcinek 3234: Wypadek Anastazji zbliży ją do księdza! Olek przestanie nad sobą panować - WIDEO

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3234: Wypadek Anastazji zbliży ją do księdza! Olek przestanie nad sobą panować - WIDEO

Na Wspólnej, odcinek 3234: Wypadek Anastazji zbliży ją do księdza! Olek przestanie nad sobą panować - WIDEO

2021-06-04 17:38

W 3234 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja (Karolina Bacia) będzie miała wypadek, a ksiądz Olek (Jan Hussakowski) nie zdoła ukryć, że ma ochotę na dziewczynę Tomka (Krzysztof Chodorowski). Najpierw duchowny zada jej kilka intymnych pytań o narzeczonego, a potem kiedy Nastka zostanie ranna, Olek czule się nią zaopiekuje i puszczą mu wszelkie hamulce. Gorący pocałunek Anastazji z księdzem w 3234 odcinku "Na Wspólnej" w obliczu tragedii jaka ich spotka będzie zapowiedzią kolejnych namiętnych scen z udziałem tej pary. Bo ksiądz posunie się jeszcze dalej. Zobaczcie WIDEO z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3234 - poniedziałek, 7.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Anastazja i ksiądz Olek w "Na Wspólnej" niebezpiecznie zbliżają się do siebie, a duchowny przestaje mieć opory, by ulegać pokusie grzechu i łamać celibat! Między tą dwójką zrobi się gorąco w 3234 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Anastazja odkryje, że nocujący u niej Sebastian, chłopak z patologicznej rodziny, podopieczny księdza ze świetlicy dla trudnej młodzieży, zniknął z jej mieszkania z pieniędzmi. Zaalarmuje Olka, żeby razem ruszyć na poszukiwania. Wskazówki co do tego, gdzie mógł się ukryć Seba da im im nastolatek ze świetlicy. - Mnie w ogóle nie chodzi o kasę, mam ją gdzieś! Musimy go znaleźć zanim zrobi coś głupiego! - przekona księdza Anastazja.

Nie przegap: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Zaraz potem w 3234 odcinku "Na Wspólnej" Anastazja z Olkiem odwiedzą podejrzane osiedle, zaułki gdzie będą blaszane wiaty ze śmietnikami i gdzie będą się kręcić dziwne osoby. - Nie lubię takich miejsc... - przyzna nagle duchowny, czym nieźle zaskoczy Trzcińską. - Boisz się? Ja w takim miejscu się wychowałam... - wyzna wreszcie Anastazja, która spędziła wiele lat na ulicy i w domu dziecka. - Nie wyglądasz na dziewczynę stąd... - zauważy Olek. - Co to niby znaczyć ma? - Nie wiem. Jesteś taka delikatna...- Nie znasz się na dziewczynach! Ciekawe dlaczego?

Od słowa do słowa w 3234 odcinku "Na Wspólnej" Olek pozwoli sobie na zbyt wiele! A jego słowa urażą Anastazję. Zwłaszcza, że poruszy temat Tomka. - Narzeczonego też tak ustawiasz? Czy znalazłaś sobie ziomka z Pragi, który się nie daje? - A co cię obchodzi mój narzeczony i to jak z nim rozmawiam?! Nie jestem twoją parafianką, więc wyhamuj trochę! - zwróci mu uwagę oburzona Trzcińska.- Sama zaczęłaś... Ja cię chciałem lepiej poznać... Żeby się nam lepiej pracowało - wyjaśni duchowy.

Po chwili zada w 3234 odcinku "Na Wspólnej" zada Anastazji pytanie czy kocha Tomka. - Słucham? Co to jest za pytanie? Co ty sobie w ogóle wyobrażasz? - Nastka nie będzie mogła uwierzyć własnym uszom. - Widzę, że jak on do ciebie dzwoni, to wcale się nie cieszysz...

Na Wspólnej, odcinek 323: Wypadek Anastazji zbliży ją do księdza! Olek przestanie nad sobą panować - WIDEO

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3244: Morderca w mieszkaniu Igora! Zabił kuzyna Elżbiety, a teraz dopadnie Julkę i jej matkę - ZDJĘCIA

Intymne rozmowy w 3234 odcinku "Na Wspólnej" przerwie nagły atak na Anastazję chłopaka, który będzie się kręcił w pobliżu śmietników. Dojdzie do wypadku, a Trzcińska skręci sobie kostką próbując biec za napastnikiem. Ksiądz Olek otoczy ją opieką. Zawiezie do szpitala, a później do domu, gdzie obieca, że wszystkim się zajmie. Nagle w 3234 odcinku "Na Wspólnej" duchowny zacznie gładzić Anastazję po stopie, z czułością patrząc jej w oczy. - Co to jest? Ręce, które leczą? Cud w Warszawie, święty Aleksander dotykiem uleczy skręconą kostkę?

- Wspaniałe masz te dowcipy! Dawaj dalej... - odpowie kapłan, który nie będzie mógł oderwać wzroku od ślicznej i zabawnej dziewczyny. - Dobra, daj spokój jest dobrze... - odpowie Anastazja, a Olek w 3234 odcinku "Na Wspólnej" znienacka ją pocałuje. Ona nie zdoła mu się oprzeć, ale namiętne pocałunki przerwie telefon od Tomka. Nie dość, że Nastka dopuści się zdrady z księdzem, to jeszcze do szaleństwa zakocha się w przystojnym kapłanie. 

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię
Na Wspólnej odc. 3234. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3234. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Na Wspólnej odc. 3234. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3234. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Na Wspólnej odc. 3251. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3251. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Najnowsze