Na Wspólnej, odcinek 3223: Kinga nie żyje, a Michał weźmie szybki ślub z Igą! Rodzice Kingi nie uwierzą w śmierć córki - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3223: Kinga nie żyje, a Michał weźmie szybki ślub z Igą! Rodzice Kingi nie uwierzą w śmierć córki - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3223: Kinga nie żyje, a Michał weźmie szybki ślub z Igą! Rodzice Kingi nie uwierzą w śmierć córki - ZDJĘCIA

2021-05-12 8:48

Kinga (Ilona Wrońska) z "Na Wspólnej" nie żyje?! Ponad dwa lata temu żona Michała (Robert Kudelski) zaginęła w tajemniczych okolicznościach i długo nie było wiadomo co się z nią stało. W 3223 odcinku "Na Wspólnej" rodzice Kingi, Olga (Anna Łopatowska) i Henryk Malczyk (Wiesław Rudzki) będą wściekli na Brzozowskiego, że pogodził się ze śmiercią córki. Dostaną bowiem z sądu dokument, że ich córka nie żyje, a Michał oficjalnie ją pogrzebał. Teściowie Brzozowskiego nie darują mu też tego, że chce wziąć szybki ślub z Igą (Lidia Sadowa), której się oświadczy. Ale wkrótce potem w "Na Wspólnej" na ślubie Michała i Igi wyjdą na jaw nowe fakty w sprawie zaginięcia Kingi.

"Na Wspólnej" odcinek 3223 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.15 w TVN

Zaginięcie Kingi w "Na Wspólnej" wciąż owiane jest tajemnicą i choć od zniknięcia żony Michała minęło już ponad dwa lata nadal nie wiadomo co się z nią stało, gdzie jest i czy jeszcze żyje. W 2810 odcinku „Na Wspólnej" Kinga, czyli Ilona Wrońska ostatni raz pojawiła się na ekranie. Brzozowska porzuciła samochód i pobiegła na spotkanie z właścicielem mieszkania, które miała wynająć. Potem ślad po niej przepadł. Nie pojawiła się na meczu syna Ignasia (Bartek Kaszuba), ani na spotkaniu z przyjaciółką Basią (Grażyna Wolszczak).

Nieco później w "Na Wspólnej" matka Kingi oskarżyła Michała o jej zaginięcie, ale on zbagatelizował sprawę sądząc, że pewnie wyjechała gdzieś z kolejnym kochankiem. Śledztwo w sprawie zaginięcie Kingi od początku prowadziła policjantka Iga, w której potem Michał się zakochał. Niestety nie udało się odnaleźć zaginionej!

Patrz też: Na Wspólnej. Koszmar Michała po zaginięciu Kingi. Nigdy nie odnajdzie żony?

Przełom w sprawie nastąpi w 3221 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Michał dostanie z sądu ważny dokument  poświadczający śmierć Kingi. Oficjalnie zostanie wdowcem, więc postanowi wreszcie uporządkować swoje życie. Wcale go to nie zasmuci, bo teraz może spełnić marzenie - oświadczyć się z Idze. Z pomocą przyjaciół, Romana (Waldemar Obłoza) i Marcin (Piotr Nowak) w 3221 odcinku "Na Wspólnej" odbędą się oryginale zaręczyny Igi i Michała przed komisariatem policji.

Wkrótce potem wiadomość o śmierci Kingi w 3233 odcinku "Na Wspólnej" dotrze do jej rodziców. Olga i Henryk Malczykowie zjawią się u Michała i urządzą mu dziką awanturę, że bez ich wiedzy złożył wniosek o uznanie Kingi za zmarłą. Przecież ich córka może wciąż żyć i potrzebować ich pomocy! 

Michał w 3223 odcinku "Na Wspólnej" wytłumaczy teściom, że zrobił już wszystko, co mógł, aby odnaleźć Kingę i chce zamknąć ten rozdział, bo żona nigdy do niego nie wróci. Zszokowani rodzice Kingi zarzucą Brzozowskiemu, że biorąc ślub z Igą dopuści się bigamii! W 3223 odcinku "Na Wspólnej" Malczykowie nie będą mogli pojąć, że Michał, który ponoć tak kochał Kingę już "pogrzebał" żonę. Z ich ust padnie pytanie czy weźmie rozwód z Igą jeśli Kinga się odnajdzie. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

Oskarżenia teściów w 3223 odcinku "Na Wspólnej" zasieją w Michale wątpliwości, że Kinga może jednak żyje, że uciekła do niego i Ignasia, a teraz gdzieś się ukrywa. Zacznie przeglądać stare zdjęcia i znów zatęskni za żona. Iga w 3223 odcinku "Na Wspólnej" zauważy dziwne zachowanie przybitego Michała. Narzeczony wspomni, że rodzice Kingi potępili ich zaręczyny.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa po śmierci Benka wróci z synem Stasiem w ostatnim 39 odcinku? Finał sezonu zszokuje wszystkich, którzy znają książkę

W końcu w 3223 odcinku "Na Wspólnej" Iga powie Michałowi, że powinni odłożyć ślub. Mimo, że Ignaś bardzo się ucieszy, że będzie miał nową mamę. Właśnie ze względu na syna Brzozowski uzna jednak, że czekanie aż zaginiona Kinga się odnajdzie nic nie da. Postanowi, że ślub odbędzie się zgodnie z planem.

I faktycznie, kilka tygodni później, w 3239 "Na Wspólnej" nadejdzie dzień ślubu Igi i Michała. W urzędzie stanu cywilnego zbiorą się przyjaciele i rodzina narzeczonych. Ale pojawi się też Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk). Partner Igi z policji przekaże Brzozowskiemu nowe wiadomości o zaginięciu Kingi! Czy Michał i Iga wezmą ślub w 3239 odcinku "Na Wspólnej"? To się okaże dopiero w czerwcu!

Na Wspólnej odc. 3221.Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3221.Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)
Na Wspólnej odc. 3240. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk), Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa) biorą ślub

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3240. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk), Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa) biorą ślub
Na Wspólnej odc. 3223. Michał (Robert Kudelski), rodzice Kingi - Olga Malczyk (Anna Łopatowska), Henryk Malczyk (Wiesław Rudzki)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3223. Michał (Robert Kudelski), rodzice Kingi - Olga Malczyk (Anna Łopatowska), Henryk Malczyk (Wiesław Rudzki)
Najnowsze