Na Wspólnej. Koszmar Michała po zaginięciu Kingi. Nigdy nie odnajdzie żony?

2019-01-21 10:51
Na Wspólnej odcinek 2818, Michał (Robert Kudelski), Maria (Bożena Dykiel)
Autor: x-news Na Wspólnej odcinek 2818, Michał (Robert Kudelski), Maria (Bożena Dykiel)

Przełom w sprawie zaginięcia Kingi (Ilona Wrońska) w „Na Wspólnej”! Szaleniec nie zamordował Brzozowskiej? To nie jej zwłoki znajdzie policja w 2821 odcinku „Na Wspólnej’! Kinga żyje, ale uciekła z Warszawy. Dlaczego? W 2825 odcinku "Na Wspólnej" policjantka Iga (Lidia Sadowa) przyjmie anonimowe zgłoszenie i odkryje, gdzie po raz ostatni widziano Brzozowską. Michał (Robert Kudelski) nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego żona porzuciła własne dziecko (Bartek Kaszuba). Przez żonę przeżyje prawdziwy koszmar...

Kinga z "Na Wspólnej" żyje! Co się z nią stało?

W 2810 odcinku „Na Wspólnej” po raz ostatni widzieliśmy Kingę na ekranie. Brzozowska porzuciła samochód i pobiegła na spotkanie z właścicielem mieszkania, które miała wynająć. Potem ślad po niej przepadł. Nie pojawiła się na meczu Ignasia, ani na spotkaniu z przyjaciółką (Grażyna Wolszczak). Matka Brzozowskiej oskarżyła Michała o jej zaginięcie, ale on zbagatelizował sprawę sądząc, że pewnie wyjechała gdzieś z kolejnym kochankiem. Sprawa okaże się dużo bardziej zawiła.

W 2821 odcinku "Na Wspólnej" policja przesłucha mężczyznę, który miał wynająć Kindze mieszkanie. Szaleniec w końcu przyzna się do morderstwa i wskaże miejsce, w którym zakopał zwłoki! Ekipa odnajdzie ciało, a Michał z oddali będzie przyglądać się jak policjanci niosą czarny worek. W tym momencie jego życie legnie w gruzach. 

Brzozowski nie będzie mógł pogodzić się ze śmiercią ukochanej, ani z tym, jak wyglądała ich ostatnia rozmowa. Będzie musiał też zmierzyć się z trudną rozmową, podczas której będzie musiał przekazać synkowi tragiczne wieści o śmierci mamy. 

Michał będzie przekonany, że Kinga nie żyje, ale w 2825 odcinku "Na Wspólnej" dotrą do niego nowe informacje. Policjantka Iga przekaże mu, że przyjęła zgłoszenie od kobiety, która twierdzi, że widziała zaginioną na dworcu! Niestety nie uda się ustalić, do którego pociągu wsiadła. Brzozowski zaleci, by sprawdzili tylko te, które odjeżdżały niedługo po jej obecności na peronie. Wyzna, że żona nigdy nie lubiła czekać...

Funkcjonariusze oczywiście podejmą trop, by rozwiązać sprawę Brzozowskiej, ale to nie będzie proste. W tym czasie Michał skontaktuje się z teściową i zapyta, dokąd Kinga mogła wyjechać. Kobieta przypomni sobie, że kiedyś jeździła z córką do miejscowości w okolicy Sanoka. Właśnie tam Michał i Iga pojadą, by szukać Kingi. Odnajdą ją? 

Dla Michała to będzie prawdziwy koszmar. Najpierw przeżyje "śmierć żony", a potem dramatyczne poszukiwania, które prawdopodobnie zakończą się klęską. Michał już nigdy nie zobaczy ukochanej, bo ostatni odcinek z Iloną Wrońską został już wyemitowany. Co się stało z Kingą? Wystraszyła się szaleńca i uciekła? Gdzie się ukryła? Dlaczego nie kontaktuje się z bliskimi? Michała czeka długa droga, by znaleźć odpowiedź na te wszystkie pytania. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze