Na Wspólnej, odcinek 3126: Daria w szpitalu sprytnie pozbędzie się Adama, żeby być z Dawidem - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3126: Daria w szpitalu sprytnie pozbędzie się Adama, żeby być z Dawidem - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3126: Daria w szpitalu sprytnie pozbędzie się Adama, żeby być z Dawidem - ZWIASTUN

2020-11-17 14:06

W 3126 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) w krytycznym stanie trafi do szpitala! Po tym jak zaczęła się dusić podczas oświadczyn Adama (Marcin Rogacewicz), to Dawid (Daniel Mosior) uratuje jej życie! Na rękach zaniesie Darię na izbę przyjęć, gdzie lekarze udzielą jej pomocy. Okaże się, że doszło do ostrej reakcji alergicznej, która mogła się skończyć nawet śmiercią. Po tej tragedii w 3126 odcinku "Na Wspólnej" przy łóżku Darii będzie czuwał nie tylko Dawid, ale także Adam, który znów zobaczy ich razem. Narzeczona znajdzie sposób, żeby się go pozbyć. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3126 - środa, 18.11.2020, o godz. 20.15 w TVN

Daria z "Na Wspólnej" w 3126 odcinku przeżyje tylko dzięki Dawidowi. Tragicznie zakończone zaręczyny z Adamem będą miały ciąg dalszy w szpitalu, gdzie nieprzytomną dziewczynę zaniesie na rękach brat Namysłowskiego. Przerażony Dawid będzie działał pod wpływem emocji. Bez chwili zastanowienie porwie Darię w ramiona, by szukać dla niej pomocy jeszcze przed przyjazdem karetki. Przykuty do wózka inwalidzkiego Adam w 3126 odcinku "Na Wspólnej" będzie mógł tylko bezradnie patrzeć jak brat, a zarazem rywal zgrywa bohatera.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3131: Adam po odejściu Darii do Dawida zapije się na śmierć - ZDJĘCIA

Niedługo potem w 3126 odcinku "Na Wspólnej" Daria odzyska przytomność i przy szpitalnym łóżku najpierw zobaczy Dawida, w którym się zakochała będąc z Adamem. Podziękuje mu za uratowanie życia, a kiedy młodszy Namysłowski weźmie ukochaną za rękę, w sali pojawi się Adam. I kolejny raz na własne oczy przekona się, że to co łączy jego narzeczoną z bratem jest silniejsze, niż jego miłość. Adam z trudem powstrzyma wybuch zazdrości. To nie będzie czas i miejsce na urządzanie takich scen.

I choć Dawid w 3126 odcinku "Na Wspólnej" zostawi Adama z Darią, to nie na długo. Lekarz oznajmia mu, że dziewczyna miała ostrą reakcję alergiczną – tylko jego szybka reakcja uratowała jej życie. - Mogło dojść do wstrząsu, a nawet skończyć się zgonem - wyjaśni doktor. Obecność Adama, którego oświadczyny Daria zdążyła przyjąć będzie męczyć ją coraz bardziej. Żeby się go pozbyć, w 3126 odcinku "Na Wspólnej" poprosi, by pojechał do siebie i też odpoczął. Pod nieobecność narzeczonego do Darii zakradnie się Dawid. Zakochani znów będą razem. 

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3131: Gorący romans Renaty z fotografem! Dzięki Rochowi wreszcie poczuje się jak seksowna kobieta - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?
Na Wspólnej odc. 3126. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3126. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)
Na Wspólnej odc. 3126. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3126. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze