Na Wspólnej, odcinek 3125: Szokujący finał zaręczyn Darii i Adama. Umrze podczas oświadczyn?

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3125: Szokujący finał zaręczyn Darii i Adama. Umrze podczas oświadczyn?

Na Wspólnej, odcinek 3125: Szokujący finał zaręczyn Darii i Adama. Umrze podczas oświadczyn? - ZWIASTUN

2020-11-16 21:01

W 3125 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do jednych z najbardziej dramatycznych oświadczyn w historii seriali! Adam (Marcin Rogacewicz) poprosi o rękę Darię (Patrycja Topajew), która zdradza go z Dawidem (Daniel Mosior). Bezczelnie wykorzysta moment pożegnania się z bratem przed wyjazdem do Afganistanu i ostentacyjnie wyjmie pierścionek zaręczynowy. W 3125 odcinku "Na Wspólnej" Daria będzie w takim szoku, że zadławi się szampanem. Finał zaręczyn widzowie zobaczą w szpitalu, gdzie dziewczyna będzie walczyć o życie! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3125 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3125 odcinku "Na Wspólnej" Daria przypłaci własnym zdrowiem i życiem zdradę Adama z jego bratem Dawidem. Razem z partnerem pojadą pożegnać się z nim i Luizą (Ada Drozd) przed ich wyjazdem do Afganistanu. Dziedzic od początku była przeciwna spotkaniu, a niedługo dowie się, że jej intuicja nie zawodzi. W 3125 odcinku "Na Wspólnej" wszyscy spotkają się w restauracji, gdzie od razu pojawi się problem z brakiem podjazdu dla wózków inwalidzkich. Pojawi się żenująca sytuacja dla Adama, a potem będzie już tylko gorzej. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3131: Gorący romans Renaty z fotografem! Dzięki Rochowi wreszcie poczuje się jak seksowna kobieta - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?

W 3125 odcinku "Na Wspólnej" Adam ku konsternacji wszystkich, wyjmie pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym! Daria i Dawid będą w szoku, bo przecież Namysłowski wie o ich zdradzie. Wygląda na to, że sam sobie wmówi, że to był chwilowy impuls i Daria właśnie z nim spędzi resztę życia. W 3125 odcinku "Na Wspólnej" Adam oświadczy się kobiecie myśląc, że to właśnie z nim wyobraża sobie przyszłość. Nie takiej reakcji się spodziewał. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3131: Adam po odejściu Darii do Dawida zapije się na śmierć - ZDJĘCIA

W 3125 odcinku "Na Wspólnej" zamiast romantycznych zaręczyn, widzowie sobaczą walkę o życie! Daria tak się bowiem zestresuje podczas chwili w restauracji, że zacznie się dusić! Dawid rzuci się na pomoc dziewczynie, ale ona dostanie dziwnej reakcji alergicznej i będzie musiała natychmiast jechać na szpitalny oddział. W 3125 odcinku "Na Wspólnej"  jej stan uda się ustabilizować, czego nie można powiedzieć o życiu prywatnym. Co zrobi Daria i którego mężczyznę wybierze? Dowiemy się już niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze