Na Wspólnej, odcinek 3110: Magda skoczy z mostu? Michel doprowadzi ją do samobójstwa - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3110: Magda skoczy z mostu? Michel doprowadzi ją do samobójstwa - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3110: Magda skoczy z mostu? Michel doprowadzi ją do samobójstwa - ZWIASTUN

2020-10-21 12:03

W 3110 odcinku "Na Wspólnej" Magda (Natalia Klepacka) popełni samobójstwo?! Dziewczyna, która uratowała Michela (Mariusz Ochociński) z pułapki bezwzględnych przestępców, dilerów narkotyków zakochała się nieszczęśliwie i teraz się zabije? W chwili kiedy Michel w 3110 odcinku "Na Wspólnej" powie Magdzie, że nigdy nie będą razem, bo dla niego liczy się tylko Sandra (Michalina Robakiewicz), odtrącona kobieta postanowi ze sobą skończyć. Wyśle mu pożegnanego SMS-a, a potem stanie na barierce mostu na rzeką. Magda skoczy, czy Michel zdąży ją uratować? Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3110 - środa, 21.10.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3110 odcinku "Na Wspólnej" Magda zabije się, bo Michel odtrąci jej miłość? Uczucie, którym jedna z bandy przestępców porywczy obdarzyła Gawriłowa, pomogło mu przetrwać najgorsze. Dzięki niej Michel uciekł z pułapki, choć wcześniej długi czas Magda faszerowała go narkotykami, a jej wspólnicy zmusili Sandrę do przemytu, który mógł się nawet skończyć jej śmiercią. Dilerka tylko dzięki Michelowi nie trafiła do więzienia.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3120: Adam zobaczy jak Daria zdradza go z bratem Dawidem! To będzie ich koniec - ZDJĘCIA

W 3110 odcinku "Na Wspólnej" Magda namówi go na spotkanie w ustronnym miejscu. Zaskoczy go wyznaniem miłości, a ponadto zwierzy mu się, że bardzo boi się procesu, w którym jest oskarżona o czerpanie korzyści z wymuszeń i handel narkotykami. Gawriłow powie dziewczynie, że kocha Sandrę i nigdy jej nie zostawi. - Między nami nic nie będzie... Przykro mi... I już będzie miał odejść, ale Magda go zatrzyma. - Kocham cię, wiesz o tym... - doda, lecz jej słowa nie przekonają Gawriłowa, by dał jej szansę.

W drodze do domu Michel w 3110 odcinku "Na Wspólnej" dostanie pożegnalny SMS od Magdy. Będzie pewny, że dilerka chce się zabić. Przerażony wróci na miejsce ich spotkania, ale już jej tam nie będzie. Zadzwoni więc do Bruna (Dawid Czupryński), żeby mu pomógł ratować Magdę.

W ostatnim momencie w 3110 odcinku "Na Wspólnej" Michel dojrzy Magdę na barierce mostu, gotową do samobójczego skoku. W ostatnim momencie chwyci ją w ramiona i przekona, że może jeszcze zacząć wszystko od nowa. Zapewni, że zezna w sądzie na jej korzyść - powie, że mu pomagała i że sama była ofiarą. Magda da się w końcu przekonać. Przytuli się do Michela, a ich czułości w 3110 odcinku "Na Wspólnej" zobaczy Bruno.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3114: Renata dowie się, że Tatiana zostawiła Sławka. Teraz Dziedzic do niej wróci? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Renata popędzi Sławka, Adam wepchnie Darię w ramiona brata, a Michel zdradzi Sandrę
Na Wspólnej, odcinek 3110. Magda (Natalia Klepacka)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3110. Magda (Natalia Klepacka)
Na Wspólnej, odcinek 3110. Michel (Mariusz Ochociński)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3110. Michel (Mariusz Ochociński)
Na Wspólnej, odcinek 3110. Magda (Natalia Klepacka), Michel (Mariusz Ochociński)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3110. Magda (Natalia Klepacka), Michel (Mariusz Ochociński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze