Na Wspólnej, odcinek 3114: Renata dowie się, że Tatiana zostawiła Sławka. Teraz Dziedzic do niej wróci? - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3114: Renata dowie się, że Tatiana zostawiła Sławka. Teraz Dziedzic do niej wróci? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3114: Renata dowie się, że Tatiana zostawiła Sławka. Teraz Dziedzic do niej wróci? - ZDJĘCIA

2020-10-15 12:07

W 3114 odcinku "Na Wspólnej" zdradzona Renata (Marta Jankowska) stanie oko w oko z kochanką Sławka (Mariusz Słupiński). Tuż po tym jak dowie się, że Dziedzic ma romans z Tatianą (Olha Bosova) będzie musiała skonfrontować się z Ukrainką, którą zabrała jej ukochanego. Sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót, bo w 3114 odcinku "Na Wspólnej" Renata dowie się od Tani, że ona i Sławek nie są już razem. Jakby tego było mało skruszony, niewierny policjant będzie chciał wrócić do Renaty, którą miesiącami zdradzał i okłamywał. Co ona na to?

"Na Wspólnej" odcinek 3114 - środa, 28.10.2020, o godz. 20.15 w TVN

Tuż po tym jak w "Na Wspólnej" Renata pozna prawdę o romansie Sławka i Tatiany i wyrzuci go z domu, spotka ją kolejne wstrząsające przeżycie! Konfrontacja z Tanią, która wcale nie będzie zachwycona tym, że policjant jest już wolny, cały do wzięcia! Wręcz przeciwnie. W międzyczasie Ukrainka dojdzie bowiem do wniosku, że taki facet jak Sławek nie nadaje się na stałego partnera, ojca jej syna, z którym mogłaby stworzyć stabilny związek i czuć się bezpiecznie.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3199: Ślub Elizy i Jarka na plaży. Rozegra się dramat na ceremonii - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Renata popędzi Sławka, Adam wepchnie Darię w ramiona brata, a Michel zdradzi Sandrę

W 3114 odcinku "Na Wspólnej" spotkanie Renaty z Tanią przed barem Ziębów na osiedlu będzie miało zaskakujący przebieg. Bo kochanka Sławka oświadczy, że zakończyła już ten romans, postanowiła na stałe wrócić na Ukrainę i rozpocząć nowe życie. U boku kolejnego mężczyzny, Dymitra (Viacheslav Bogushevski). Renata będzie w szoku! Z trudem przyjmie takie rewelacje od kobiety, która zniszczyła jej związek, zabrała jej ukochanego i to wtedy kiedy ona walczyła z rakiem. - Mam nadzieję, że nie będziesz z nim szczęśliwa - powie z pogardą na odchodne.

Wkrótce w 3114 odcinku "Na Wspólnej" Dziedzic przyjdzie do mieszkania Ziębów, żeby Renatę o wybaczenie i jeszcze jedną szansę. Tego będzie już dla niej za wiele. Popędzi Sławka i zażąda, żeby więcej się do niej nie zbliżał. Nigdy nie wróci bowiem do kłamliwego zdrajcy!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3106: Daria zdradzi Adama z jego bratem? Dawid poderwie też jej koleżankę! - ZWIASTUN

Na tym jednak nie koniec, bo niedługo potem w 3115 odcinku "Na Wspólnej" Renata znajdzie poruszający list, który napisała Tatiana, adresowany do Sławka. Ukrainka wyjaśni, dlaczego porzuciła policjanta, bo wiedziała, że tak naprawdę kocha inną... Właśnie Renatę!

Na Wspólnej odc. 3114. Tatiana (Olha Bosova), Renata (Marta Jankowska)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3114. Tatiana (Olha Bosova), Renata (Marta Jankowska)
Na Wspólnej odc. 3114. Renata (Marta Jankowska)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3114. Renata (Marta Jankowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze