Na Wspólnej, odcinek 3106: Daria zdradzi Adama z jego bratem? Dawid poderwie też jej koleżankę! - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3106: Daria zdradzi Adama z jego bratem? Dawid poderwie też jej koleżankę! - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3106: Daria zdradzi Adama z jego bratem? Dawid poderwie też jej koleżankę! - ZWIASTUN

2020-10-13 12:00

W 3106 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) i Dawid (Daniel Mosior) zostaną kochankami i połączy ich gorący romans? Niepełnosprawny Adam (Marcin Rogacewicz) nie będzie ślepy na to co się dzieje między jego dziewczyną i młodszym bratem. Oboje jednak zaczną się dobrze maskować, udając, że są tylko przyjaciółmi. Wspólne wypady na ściankę wspinaczkową bardziej jednak będą przypominały randkę, a nie przyjacielskie spotkanie. Aż wreszcie w 3106 odcinku "Na Wspólnej" między Darię i Dawida wkroczy "ta trzecia" - Luiza (Ada Drozd). Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3106 - środa, 14.10.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3106 odcinku "Na Wspólnej" Daria i Dawid ulegną jeszcze większej wzajemnej fascynacji i będą o krok od zdrady. Młodszy brat Adam i jego dziewczyna z trudem zapanują nad rodzącym się między nimi uczuciem. Każdy dotyk, spojrzenie będzie jednak zwiastowało napięcie między tą dwójką. I zauważy to także Adam, który w 3106 odcinku "Na Wspólnej" zorientuje się, że Daria woli spędzać czas z Dawidem niż z nim. Co prawda sam zaprosił młodszego brata do ich życia, ale w najczarniejszych koszmarach nie śnił do czego to może doprowadzić.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3107: Tatiana rzuci Sławka, a Renata dowie się o romansie. Zostanie zupełnie sam - ZWIASTUN

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Renata popędzi Sławka, Adam wepchnie Darię w ramiona brata, a Michel zdradzi Sandrę

Po kolejnej randce na ściance wspinaczkowej Daria w 3106 odcinku "Na Wspólnej" poczuje ból w nadgarstku. Dawid natychmiast skorzysta z okazji, żeby zająć się dziewczyną brata i zbliżyć się do niej jeszcze bardziej. Przyłapani przez Adama będą udawali, że tak naprawdę nic się nie stało. Ale znów wymkną się razem na trening. Tam już otwarcie Daria zaprosi Dawida na wspólny lunch.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3199: Ślub Elizy i Jarka na plaży. Rozegra się dramat na ceremonii - ZDJĘCIA

Jej plany w 3106 odcinku "Na Wspólnej" pokrzyżuje Luiza. Koleżanka ze studiów Darii umówi się z Dawidem na randkę, a dziewczyna Adama z trudem ukryje swoją wściekłość i zazdrość!

Na Wspólnej odc. 3106. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3106. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)
Na Wspólnej odc. 3106. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz), Dawid (Daniel Mosior)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3106. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz), Dawid (Daniel Mosior)
Na Wspólnej odc. 3106. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior), Luiza (Ada Drozd)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3106. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior), Luiza (Ada Drozd)
Najnowsze