Na Wspólnej, odcinek 3120: Adam zobaczy jak Daria zdradza go z bratem Dawidem - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3120: Adam zobaczy jak Daria zdradza go z bratem Dawidem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3120: Adam zobaczy jak Daria zdradza go z bratem Dawidem! To będzie ich koniec - ZDJĘCIA

2020-10-19 8:47

W 3120 odcinku "Na Wspólnej" Adam (Marcin Rogacewicz) przyłapie Darię (Patrycja Topajew) i Dawida (Daniel Mosior) na zdradzie! Już wcześniej niepełnosprawny chłopak Darii będzie podejrzewał, że brat podrywa mu ukochaną. Ich wspólnej wyjścia na ściankę wspinaczkową, widoczna zazdrość Darii o Dawida dadzą mu sporo do myślenia. Jednak dopiero w 3120 odcinku "Na Wspólnej" na własne oczy zobaczy ich gorący pocałunek. Co będzie potem? Zostawi dziewczynę, żeby mogła być z jego bratem?

"Na Wspólnej" odcinek 3120 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.15 w TVN

Związek Darii i Adama z "Na Wspólnej" nie przetrwa! Nie pomogą ani romantyczne wyjazdy na Mazury, ani namiętne chwile tylko we dwoje, z dala od Dawida. I nawet fakt, że Daria zrozumie, że tak naprawdę kocha Adama i nie chce go stracić na niewiele się zda. Bo Dawid nie odpuści, nie zaakceptuje jej decyzji i dalej będzie próbował ją zdobyć. Uda mu się!

Już wkrótce w "Na Wspólnej" podczas wycieczki Darii i Adama nad jezioro młodszy brat Namysłowskiego zaskoczy dziewczynę i zacznie ją namiętnie całować. A Dzidzicówna podda się zupełnie uczuciom do szwagra. Tylko cud sprawi, że Adam nie przyłapie ich na gorącym uczynku. Nie tym razem, ale wszystko zmieni się w 3120 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Dawid zjawi się w barze Ziębów, żeby przekonać Darię, że to z nim powinna być.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3114: Renata dowie się, że Tatiana zostawiła Sławka. Teraz Dziedzic do niej wróci? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Renata popędzi Sławka, Adam wepchnie Darię w ramiona brata, a Michel zdradzi Sandrę

Oboje dadzą się ponieść pożądaniu! Namiętnym pocałunkom Darii i Dawida w 3120 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie końca. Tak zajęci sobą nie zauważą, że cały czas obserwuje ich Adam. Niepełnosprawny Namysłowski z okna samochodu będzie widział co brat wyrabia z jego dziewczyną. I zda sobie sprawę, że to już naprawdę koniec. Zostawi Darię, żeby dziewczyna mogła być szczęśliwa z Dawidem, tak samo szalonym jak on? To się okaże niebawem w "Na Wspólnej".

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3199: Ślub Elizy i Jarka na plaży. Rozegra się dramat na ceremonii - ZDJĘCIA

Na Wspólnej odc. 3120. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3120. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)
Na Wspólnej odc. 3120. Adam (Marcin Rogacewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3120. Adam (Marcin Rogacewicz)
Na Wspólnej odc. 3120. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3120. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze