Na Wspólnej, odcinek 3102: Tatiana zdradzi Sławka tak jak on Renatę! Zrobi jej piekielną awanturę

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3102: Tatiana zdradzi Sławka tak jak on Renatę! Zrobi jej piekielną awanturę

Na Wspólnej, odcinek 3102: Tatiana zdradzi Sławka tak jak on Renatę! Zrobi jej piekielną awanturę

2020-10-07 11:40

W 3102 odcinku "Na wspólnej" to Sławek (Mariusz Słupiński) poczuje się zdradzony przez Tatianę (Olha Bosova)! Chociaż regularnie okłamuje i zdradza Renatę (Marta Jankowska), tym razem to on poczuje na własnej skórze skutki kłamstw i nieporozumień, W 3102 odcinku "Na wspólnej" Dziedzic ponownie oszuka Renatę, że musi pracować, a tak naprawdę umówi się na wieczór z kochanką. Nie będzie wiedział, że Tatiana gra we własną grę i w tajemnicy zwierzy się Dymitrowi (Viacheslav Bogushevski) ze swoich kłopotów finansowych. Mężczyzna zrobi coś, co wzburzy Sławka. Dowie się o knuciu Tatiany i urządzi jej aferę.

"Na Wspólnej" odcinek 3102 - środa, 07.10.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3102 odcinku "Na wspólnej" Sławek będzie kontynuował romans z Tatianą. W poprzednich odcinkach "Na wspólnej" chciał rozstać się z żoną i przyznać się do zdrad, ale zdiagnozowano u niej raka, co powstrzymało go przed powiedzeniem prawdy. Zaczął tkwić w miłosnym trójkącie z Renatą i Tatianą, w której się zakochał, ale nie może z nią być przez nowotwór żony. Chora Renata w 3102 odcinku "Na wspólnej" nie da po sobie poznać, że podejrzewa męża o zdrady. Usłyszy też, że ten nie może spędzić z nią wieczoru, bo jest bardzo zajęty pracą. W rzeczywistości jednak umówi się na spotkanie z kochanką.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3111: Robert stoczy się na dno. Straci pracę i syna

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Renata popędzi Sławka, Adam wepchnie Darię w ramiona brata, a Michel zdradzi Sandrę

W 3102 odcinku "Na wspólnej" Sławek nie będzie miał pojęcia, że kochanka spotka się ze swoim adoratorem z Ukrainy. Zwierzy mu się z problemów finansowych, z którymi się boryka. Zaznaczy, że nie chce od niego pomocy, ale Dymitr jej nie posłucha. Pójdzie do Marii (Bożena Dykiel) i odda jej pożyczoną kwotę. Obecni u Ziębów Sławek i Renata będą zaskoczeni. Szczególnie Sławek w 3102 odcinku "Na wspólnej" wścieknie się, że Tatiana knuje za jego plecami. Postanowi urządzić jej aferę o kontakty z adoratorem.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3105: Daria na randce z bratem Adama. Zakocha się w Dawidzie kiedy to usłyszy - ZDJĘCIA

W 3102 odcinku "Na wspólnej" Tatiana i Dziedzic spotkają się w tajemnicy w samochodzie. Kobieta będzie bardzo zdenerwowana i powie, że jest zmęczona.

- Może po prostu nie masz czasu na spotkania ze mną, co? Może masz czas tylko dla tego swojego kolegi? Przecież widziałem jak oddawał pieniądze. Właściwie co to jest za facet? - Sławek zacznie wyrzucać z siebie złość.

- (...) A jakie ty masz prawo mnie o niego pytać? Ja cię nie pytam o nią... Jestem tylko kochanką na boku! - wścieknie się Tatiana w 3102 odcinku "Na wspólnej".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze