Na Wspólnej, odcinek 3111: Robert stoczy się na dno. Straci pracę i syna

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3111: Robert stoczy się na dno. Straci pracę i syna

Na Wspólnej, odcinek 3111: Robert stoczy się na dno. Straci pracę i syna

2020-10-05 15:01

W 3111 odcinku "Na wspólnej" Robert (Dariusz Wnuk) przeżyje prawdziwy szok. Stan mężczyzny jest zły, odkąd boryka się w problemami psychicznymi po postrzeleniu młodej dziewczyny. Od dłuższego czasu mierzy się również z alkoholizmem i nie radzi sobie ze swoimi emocjami. Popełnia coraz więcej błędów, które będą tragiczne w skutkach. W 3111 odcinku "Na wspólnej" spadną na niego straszne wieści. Straci pracę w policji, a na domiar złego, dostanie tragiczne wieści w związku z synem. Co usłyszy Robert i czy te informacje popchną go na samo dno?

Na Wspólnej" odcinek 3111 - czwartek, 22.10.2020 o 20:15 w TVN

W 3111 odcinku "Na wspólnej" Robert znów sięgnie po alkohol. Kiedy wydawało mu się, że będzie w stanie wyjść na prostą, okazało się, że czekają go jeszcze poważniejsze kłopoty, niż przypuszczał. Widoku pijanego Tadeusiaka nie może znieść Weronika (Renata Dancewicz). Ma go powoli dość. Mężczyzna nie radzi sobie z życiem, a to co usłyszy w 3111 odcinku "Na wspólnej", doprowadzi go na skraj załamania nerwowego.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3105: Daria na randce z bratem Adama. Zakocha się w Dawidzie kiedy to usłyszy - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Renata popędzi Sławka, Adam wepchnie Darię w ramiona brata, a Michel zdradzi Sandrę

W 3111 odcinku "Na wspólnej" Robert dowie się, że straci pracę w policji. Zostanie odsunięty od służby. To będzie dla niego prawdziwy cios. Niestety to nie koniec, a początek złych wieści. Niedługo potem przekona się, że utraci prawa rodzicielskie do syna. To będzie dla niego zbyt dużo. Nie powstrzyma się przed odreagowaniem sytuacji. W 3111 odcinku "Na wspólnej" pójdzie do sklepu i kupi butelkę wódki. Następnie uda się do hotelu. Tam zacznie się upijać.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3102: Sławek przyłapie kochankę Tanię z innym! Wszystko na oczach Renaty - ZDJĘCIA

W 3111 odcinku "Na wspólnej" kiedy Robert zdąży się wstawić alkoholem, odbierze telefon od byłej żony. Olga (Gabriela Frycz) przekaże mu wiadomość, że zabiera syna i wyjeżdżają za miasto. Podpity Tadeusiak będzie chciał dowiedzieć się dokąd zamierza pojechać. Niestety kobieta pozostawi to pytanie bez odpowiedzi. W 3111 odcinku "Na wspólnej" Robert dostanie od życia tyle ciosów, że nie będzie mógł się po nich pozbierać. Czy stoczy się na samo dno? Dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze