Na Wspólnej, odcinek 3105: Daria na randce z bratem Adama. Zakocha się w Dawidzie kiedy to usłyszy - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3105: Daria na randce z bratem Adama. Zakocha się w Dawidzie kiedy to usłyszy - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3105: Daria na randce z bratem Adama. Zakocha się w Dawidzie kiedy to usłyszy - ZDJĘCIA

2020-09-30 16:59

W 3105 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) i Dawid (Daniel Mosior) pójdą na pierwszą randkę! Tak będzie wyglądało "przyjacielskie" spotkanie ukochanej i brata Adama (Marcin Rogacewicz), którzy po burzliwym początku znajomości poczują do siebie coś więcej. Między tą parą zacznie iskrzyć w 3105 odcinku "Na Wspólnej" do tego stopnia, że serce Darii zabije mocniej. Zwłaszcza gdy usłyszy od Dawida wyznanie, którego się po nim nie będzie spodziewała. Brat Adama odbierze mu dziewczynę?

"Na Wspólnej" odcinek 3105 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.15 w TVN

Między Darią a Dawidem w "Na Wspólnej" zrobi się naprawdę gorąco! Zupełnie jakby brat Adama za bardzo wziął sobie do serca jego słowa, by chociaż spróbował polubić jego dziewczynę. Dość szybko ich relacja zacznie się wymykać spod kontroli, a Dawid będzie robił wszystko, żeby namieszać w związku Namysłowskiego z młodziutką studentką. Przerwie nawet seks Adama z Darią!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3102: Sławek przyłapie kochankę Tanię z innym! Wszystko na oczach Renaty - ZDJĘCIA

Mieszkanie pod jednym dachem Darii, Adama i Dawida nie wyjdzie na dobre żadnemu z nich. Zwłaszcza, że w 3105 odcinku "Na Wspólnej" młodszy brat Adama pozwoli sobie na zdecydowanie za dużo. Zaprosi Darię na trening na ściankę wspinaczkową i zbliży się do niej jeszcze bardziej. Czułe gesty, pełne namiętności spojrzenia, wspólny trening niczym wstęp do czegoś więcej w 3105 odcinku "Na Wspólnej" sprawi, że Daria na chwilę także się zapomni.

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Adam wepchnie Darię w ramiona innego! Beata i Paweł zaręczą się w żałobie

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3199: Ślub Elizy i Jarka na plaży. Rozegra się dramat na ceremonii - ZDJĘCIA

Podczas ćwiczeń w 3105 odcinku "Na Wspólnej" coraz bardziej ośmielony Dawid wyjaśni Darii jak ważny jest dla niego Adam, jak przeżył jego wypadek i bał się, że go straci. Po tych słowach dziewczyna Adama będzie tak oczarowana, że da się ponieść uczuciom. Między Darią i Dawidem zacznie iskrzyć. A zdrada będzie wisiała w powietrzu! Aż do chwili kiedy wkrótce potem w "Na Wspólnej" u boku Dawida pojawi się koleżanka Darii, seksowna Luiza (Ada Drozd), która zacznie podrywać młodego Namysłowskiego!

Na Wspólnej odc. 3105. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior), Adam (Marcin Rogacewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3105. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior), Adam (Marcin Rogacewicz)
Na Wspólnej odc. 3105. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3105. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)
Na Wspólnej odc. 3105. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3105. Daria (Patrycja Topajew), Dawid (Daniel Mosior)
Najnowsze