Na Wspólnej, odcinek 3102: Sławek przyłapie kochankę Tanię z innym! Wszystko na oczach Renaty - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3102: Sławek przyłapie kochankę Tanię z innym! Wszystko na oczach Renaty - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3102: Sławek przyłapie kochankę Tanię z innym! Wszystko na oczach Renaty - ZDJĘCIA

2020-09-24 15:29

W 3102 odcinku "Na Wspólnej" Sławek (Mariusz Słupiński) z przerażeniem odkryje, że Tania (Olha Bosova) ma innego. U boku kochanki Dziedzica pojawi się jej adorator z Ukrainy, Dymitr (Viacheslav Bogushevski). Niespodziewanie przyjedzie do Polski, by pomóc Tatianie wyrwać się z problemów finansowych. Spłaci za nią długi u Ziębów i w 3102 odcinku "Na Wspólnej" udowodni Sławkowi, że jest od niego lepszy. Do tych scen dojdzie na oczach Renaty (Marta Jankowska), która nadal nie będzie wiedziała o romansie Sławka z Tanią! Czy Ukrainiec dostarczy jej dowodów?

"Na Wspólnej" odcinek 3102 - środa, 7.10.2020, o godz. 20.15 w TVN

Romans Sławka i Tani w "Na Wspólnej" zacznie się komplikować. I nie tylko z powodu kłamstwa Dziedzica, który jeszcze długi czas będzie ukrywał przed Renatą, że Tania jest jego kochanką! Także dlatego, że do życia Tani wkroczy jej dobry znajomy z Ukrainy, Dymitr. To mężczyzna, który już kiedyś chciał zdobyć jej serce, ale Sławek go ubiegł. Teraz przyjedzie do Warszawy, by znów o nią walczyć.

Już w 3102 odcinku "Na Wspólnej" między Sławkiem a Renatą coś zacznie się psuć. Co prawda Dziedzic znów oszuka Renatę, która dopiero co wyjdzie ze szpitala, że musi pracować, a wszystko po to, żeby spotkać się na namiętną schadzkę z kochanką. Tyle tylko, że Tatiana będzie miała inne plany. I nie powie o nich kochankowi.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3199: Ślub Elizy i Jarka na plaży. Rozegra się dramat na ceremonii - ZDJĘCIA

W tajemnicy w 3102 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z Dymitrem i zwierzy mu się ze swojej trudnej sytuacji finansowej. Ze łzami w oczach przyzna, że ona i jej syn Jurij (Nikita Antonenko) mogą wylądować na bruku. Jednak odrzuci propozycję pomocy. Dymitr się przyjmie tego do wiadomości.

Za plecami Tani zwróci Marii (Bożena Dykiel) pożyczone pieniądze. U Ziębów będą wówczas Renata ze Sławkiem. Nie zdołają ukryć zaskoczenia. Zwłaszcza Dziedzic, który w 3102 odcinku "Na Wspólnej" zacznie podejrzewać, że Tania ma innego i go zdradza!

Na Wspólnej po wakacjach 2020. Zaręczyny w cieniu żałoby, morderstwo i nagła śmierć w nowych odcinkach

Na tym nie koniec, bo kilka dni później w "Na Wspólnej" w 3105 odcinku Dymitr zdradzi Tatianie, że była powodem jego przyjazdu do Polski, po czym ją pocałuje. Następnie umówi się ze Sławkiem i rozkaże mu zerwać kontakt z jego ukochaną. Dziedzic straci nad sobą panowanie. Dojdzie do bójki Dziedzica z Dymitrem. Zaraz potem Tatiana zostawi... Sławka!

Sprawdź też: Na Wspólnej. Darek Żbik znów weźmie się za Kasię! Będzie ostre starcie z Brunem

A żeby było jeszcze ciekawiej, to przypadek sprawi, że w 3106 odcinku "Na Wspólnej" Renata dowie się o romansie Sławka z Tanią!

Na Wspólnej odc. 3105. Dymitr (Viacheslav Bogushevski), Tatiana (Olha Bosova)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3105. Dymitr (Viacheslav Bogushevski), Tatiana (Olha Bosova)
Na Wspólnej odc. 3105. Sławek (Mariusz Słupiński), Dymitr (Viacheslav Bogushevski)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3105. Sławek (Mariusz Słupiński), Dymitr (Viacheslav Bogushevski)
Na Wspólnej odc. 3106. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3106. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze