Na Wspólnej, odcinek 2764: Syn Żanety i Wojtka w rękach nieobliczalnej niani - ZWIASTUN

2018-10-17 15:00

Czy mały Ludwik (Gustaw Marczak) z serialu "Na Wspólnej" będzie w niebezpieczeństwie? Syn Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach) pod opieką niani Jowity (Żaneta Homa) trafi na casting do reklamy. W 2764 odcinku "Na Wspólnej" escentryczna i nieprzewidywalna opiekunka będzie chciała dzięki dziecku zabłynąć jako aktorka. Do czego będzie zdolna i czy Ludwiczkowi nic się nie stanie? Zobaczcie 2764 odcinkka "Na Wspólnej".

Na Wspólnej odc. 2764. Ludwik (Gustaw Marczak)

i

Autor: Archiwum serwisu Na Wspólnej odc. 2764. Ludwik (Gustaw Marczak)

"Na Wspólnej" odcinek 2764 - środa, 17.10.2018, o godz. 20.15 w TVN

Jowita z "Na Wspólnej" sprawia wrażenie troskliwej i czułej opiekunki, ale to co wyrabia za plecami Szulców przechodzi wszelkie pojęcie! Dziewczyna wymyśliła sobie, że podając się za mamę Ludwika wkręci go do jakiejś reklamy. I w 2764 odcinku "Na Wspólnej" zacznie realizować swój plan. Pod pretekstem zwykłego spaceru zabierze syna Żanety i Wojtka na casting.

Będzie bardzo podekscytowana. Zapewni ekipę w agencji reklamowej, że sama też jest świetną aktorką, zamierza nawet iść na studia aktorskie.  Podczas prób z Ludwiczkiem będzie chciała pokazać, że jest lepsza od aktorki wybranej do reklamy. Poważny problem pojawi się gdy Jowita usłyszy pytanie o dane dziecka - datę i miejsce urodzenia, PESEL. Niania, która poda się na nianię syna Szulców nie będzie znała takich szczegółów. Co zrobi, żeby mimo to wkręcić Ludwiczka do reklamy?

Kolejne komplikacje czekają Jowitę w 2764 odcinku "Na Wspólnej" gdy casting się przedłuży. Niania będzie musiała wracać do domu z dzieckiem, ale reżyser zapowie dodatkowe ujęcia. Opiekunka wpadnie w panikę, że jej podstęp się wyda.