Na Wspólnej, odcinek 2724: Sąd odbierze Robertowi syna! Co będzie ze Stasiem?

2018-07-18 18:45 emagu
Na Wspólnej odcinek 2724, Robert (Dariusz Wnuk), Weronika (Renata Dancewicz)
Autor: x-news Na Wspólnej odcinek 2724, Robert (Dariusz Wnuk), Weronika (Renata Dancewicz)

W „Na Wspólnej” Robert (Dariusz Wnuk) martwi się Stasia (Miłosz Kwiecień), bo wie że matka stanowi dla niego zagrożenie. Nie dość, że związała się z Andrzejem (Krzysztof Szekalski), któremu pozwalała wyżywać się na chłopcu, to jeszcze ukrywała przed byłym mężem fakt, że leczy się psychiatrycznie! Mimo szczerych chęci w 2724 odcinku „Na Wspólnej” policjant może przegrać z wariatką i stracić prawo do opieki nad Stasiem...

Staś jest w niebezpieczeństwie, ale jego ojciec ma rękę na pulsie. Choć nie mieszkał z synem, to doskonale widział, że Olga (Gabriela Frycz) nie dba o synka. Niestety się nie mylił. Jego była żona potrzebuje pomocy specjalistów! W 2715 odcinku „Na Wspólnej” Staś poprosi ojca, żeby zabrał go do mamy. 

Robert przyprowadzi stęsknionego chłopca do psychiatryka, ale i tam dojdzie do dramatu. Po spokojnej rozmowie i wspólnej zabawie, kobieta zacznie wariować. Gdy Robert będzie próbował wytłumaczyć jej, że Staś nie może z nią teraz zostać, ona ze złością rzuci się na syna!

! Sprawa nie będzie wyglądała dobrze. Weronika (Renata Dancewicz) dowie się, że Olga jest w fatalnym stanie i stanowi zagrożenie dla otoczenia. Nic dziwnego, że w tym wypadku Robert będzie musiał przejąć opiekę nad synem. To jednak nie takie proste. Na rozprawie przegra z wariatką?

W 2724 odcinku „Na Wspólnej” odbędzie się rozprawa. Sąd zadecyduje pod czyją opieką zostanie Staś. Niespodziewanie do sądu przyjdzie Olga. Ona i jej siostra Nina złożą fałszywe zeznania, przez które Tadeusiak może stracić Stasia.

Na Wspólnej odcinek 2724, Robert (Dariusz Wnuk), Weronika (Renata Dancewicz), Staś (Miłosz Kwiecień)
Autor: x-news Na Wspólnej odcinek 2724, Robert (Dariusz Wnuk), Weronika (Renata Dancewicz), Staś (Miłosz Kwiecień)