Na Wspólnej, odcinek 2716: Monika w szale. Patrycja doprowadzi ją do ataku furii - ZWIASTUN

2018-07-18 19:30 Ag

Dzika awantura w "Na Wspólnej". Sprytna i przebiegła Patrycja (Marta Ścisłowicz), którą Damian Cieślik (Waldemar Błaszczyk) zatrudnił jako menadżerkę, by pomogła mu ocieplić wizerunek polityczny przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi coraz cześciej przekracza dopuszczalne granice. W 2716 odcinku "Na Wspólnej" Monika wpadnie w szał gdy Damian wróci pijany z bankietu z Patrycją. Wygarnie mężowi co myśli o jego asystentce i nie będzie przebierała w słowach.

"Na Wspólnej" odcinek 2716 - czwartek, 19.07.2018, o godz. 20.10 w TVN

Czy Patrycja z "Na Wspólnej" uwiedzie Damiana i zniszczy małżeństwo Cieślików? Do tego dąży i taki efekt chce osiągnać stosując różne podstępne sztuczki. Co prawda na razie Damian nie zdaje sobie z tego sprawy, ale Monika już rozgryzła menadżerkę męża.


W 2716 odcinku "Na Wspólnej" tylko utwierdzi się w przekonaniu, że Damiana i Patrycję łączy coś więcej. Gdy Cieślik wróci pijany ze "służbowego" bankietu Monika zrobi mu awanturę. Zarzuci ukochanemu, że więcej czasu ze swoją asystentką, niż z nią. - Kto jest twoją żoną do diabła! Ona czy ja?! - wścieknie się.

Partner nie zrozumie, dlaczego jest zła. - Co ty się taka nerwowa zrobiłaś? - zapyta zaskoczony jej wybuchem. Wówczas Monika postanowi działać... Nie będzie mogła znieść, że Patrycja odsuwa ją od męża, żeby nie psuła jego wizerunku. Dodatkowo specjalistka od wizerunku ośmiesza żonę polityka na każdym kroku! A Cieślik wcale nie narzeka, że pozbył się żony z życia publicznego.

Czy jednak działania Moniki nie obrócą się przeciwko niej? W 2716 odcinku "Na Wspólnej" Damian razem z Patrycją napadnie na swoją żonę. Zaknebluje ją i zwiąże, żeby nie zrobiła żadnego głupstwa.

Najnowsze