Na Wspólnej, odcinek 2716: Marek przeżyje wstrząs gdy zobaczy zwłoki Natalii - ZWIASTUN

2018-07-18 21:02 sz

To będzie cios! W 2716 odcinku serialu "Na Wspólnej" Marka (Grzegorz Gzyl) czeka prawdziwy koszmar. Niedawno upieczony tata będzie musiał zmierzyć się z tragedią - Natalia (Laura Breszka) zostanie potrącona ze skutkiem śmiertelnym. Policja w 2716 odcinku "Na Wspólnej" będzie wymagała od Zimińskiego zidentyfikowania zwłok kochanki.

"Na Wspólnej" odcinek 2716 - środa, 21.07.2018, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć Natalii wstrząśnie Markiem w 2716 odcinku serialu "Na Wspólnej", ale to dopiero początek maratonu grozy w życiu Zimińskiego. To, co nastąpi później, będzie tylko gorsze!

Dla osób, które pozostały w tyle z naszymi newsami przypominamy, że wkrótce w serialu "Na Wspólnej" Natalia pożegna się z życiem. Sekundy przed śmiercią szczęśliwa kochanka Marka będzie miała w głowie wizję nowego życia u boku mężczyzny, z którym ma dziecko. Pomimo wszelkich zawirować uda im się dojść do porozumienia i... wtedy nastąpi koniec.

Kobieta wracając do domu zostanie potrącona przez pędzący samochód. Przechodząc przez pasy kierowca zatrzyma się i kulturalnie przepuści młodą matkę. Niestety Natalia w 2716 odcinku "Na Wspólnej" nie zauważy pirata drogowego, który wyprzedzi stojące auto i wjedzie prosto w pieszą!

Wieczorem do drzwi Marka w 2716 odcinku "Na Wspólnej" zapukają policjanci.

- Pani Popławska miała wypadek. Nie żyje - poinformuje go blond funkcjonariuszka, z wyrazem współczucia w głosie. Chwilę później okaże się, że Zimiński musi jechać zidentyfikować denatkę. Na miejscu zrobi się blady jak ściana.

- Czy to jest Natalia Popławska? - spyta patolog w kostnicy. Mężczyzna widząc ciało kochanki niemal osunie się na podłogę. Szok sprawi, że na początku nawet nie będzie w stanie płakać. Policji w 2716 odcinku serialu "Na Wspólnej" wystarczy reakcja Marka, żeby potwierdzić najgorsze przypuszczenia.

Najnowsze