Na Wspólnej, odcinek 2717: Po śmierci Natalii Danka będzie przy Marku?

2018-07-20 7:01 sz

Czy śmierć Natalii (Laura Breszka) w "Na Wspólnej" połączy znowu Zimińskich? Danka (Lucyna Malec) w 2717 odcinku "Na Wspólnej" zostawi Janusza (Janusz Zadura) dla Marka (Grzegorz Gzyl)?! Przed Zimińską ciężki orzech do zgryzienia. W obliczu tragedii będzie chciała pomóc byłemu mężowi, ale za jaką cenę? Ryzykuje nową miłość dla starych problemów... Co wydarzy się w 2717 odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2717 - czwartek, 23.07.2018, o godz. 20.15 w TVN

Danka w nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" najwyraźniej będzie musiała dokonać wyboru. Po rozwodzie z Markiem obiecała sobie, że rozpocznie nowe życie i zapomni o byłym mężu, który bez większych oporów zdradził ją z Natalią (Laura Breszka) i zrobił sobie dziecko na boku. Niestety wkrótce jej nowo wybudowana ostoja spokoju zostanie zburzona przez wieść o śmierci kochanki Zimińskiego.

Starsza blondynka z "Na Wspólnej" nie ma serca z kamienia i poczuje, że powinna pomóc byłemu mężowi. W końcu ich małżeństwo nie opierało się wyłącznie na miłości, ale również na wieloletniej przyjaźni.

Danusia z tego wszystkiego kompletnie zapomni o spotkaniu z Januszem, który od dłuższego czasu stara się zdobyć jej serce. Nowy mężczyzna w jej życiu chce, żeby wybranka jego serca zapomniała o złych czasach i mu zaufała, bo wszystko wskazuje na to, że traktuje ją bardzo poważnie...

W 2717 odcinku serialu "Na Wspólnej" z pewnością będzie zawiedziony tym, że Marek nadal jest od niego wyżej w priorytetach Zimińskiej. Kobieta w końcu zaangażuje się w pomoc samotnemu ojcu. Czy Janusz odpuści sobie starania o Dankę, a może zrozumie sytuację, poczeka i nadal będzie zabiegał o jej względy? Tylko czas pokaże!

Najnowsze