Na Wspólnej odc. 3206 - opis, streszczenie: Krenz oświadcza Ilonie na policji, że jak tylko wyjdzie, będą mogli być razem

2021-04-19 16:53 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3206. Edward Krenz (Krzysztof Franieczek)
Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3206. Edward Krenz (Krzysztof Franieczek)

"Na Wspólnej" odcinek 3206 w poniedziałek 19.04.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3206 - opis, streszczenie: Ilona i Iza zostają wezwane przed śledczego. W tym samym czasie na komisariat trafia też Krenz. Widząc żonę Maksa, stwierdza, że gdy tylko wyjdzie na wolność, będą mogli bez przeszkód być razem. Matka Brzozowskiego jest zszokowana jego słowami, natomiast policjant żąda wyjaśnień.

Dzięki zamieszczonemu w internecie materiałowi Marty funkcjonariusze aresztują zastępcę dyrektorki domu dziecka. Mikołaj prezentuje rektorowi pracę Ziółkowskiej, domniemanej ofiary molestowania. Udowadnia, że studentka popełniła plagiat. Dzięki temu ma nadzieję zakończyć sprawę. Niestety, młoda kobieta przeprowadza kolejny atak - idzie porozmawiać z Konarską.

Rafał dziękuje Dance za negocjacje z nauczycielem matematyki, który nie pozwalał zagrożonemu uczniowi wystąpić w musicalu w głównej roli. Przynosi jej różę. Po lekcjach pyta Zimińską, czy pomoże mu przy korekcie tekstu przedstawienia. Bednarczukowa jest zazdrosna. Wreszcie oznajmia koleżance, że cała szkoła wie o jej romansie z nowym polonistą.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze