Na Wspólnej odc. 3125 - opis, streszczenie: Paweł zostaje ranny podczas remontu domu

2020-11-17 15:14 opr. jkk
Na Wspólnej, odcinek 3125, Paweł Wójcik (Grzegorz Kwiecień)
Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3125, Paweł Wójcik (Grzegorz Kwiecień)

"Na Wspólnej" odcinek 3125 we wtorek 17.11.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3125 streszczenie: Ku zaskoczeniu Darii, Adam ją przeprasza. Była bowiem pewna, że to, co zaszło między nią a Dawidem, przekreśla ich związek. Namysłowski zaprasza też ukochaną na kolację z bratem i Luizą. Jak się okazuje, to część jego planu. Podczas posiłku, patrząc na rywala wyzywająco, prosi Dziedzicównę o rękę. Jakiś czas później dziewczyna trafia do szpitala.

Paweł zaczyna wreszcie remontować odziedziczony dom. Pomaga mu kolega, Przemek, który jest załamany ogromem pracy. Wójcik mimo wszystko nie traci zapału. Rzeczywiście, wszystko przebiega zgodnie z planem do momentu, gdy zostaje porażony prądem. Widzi wówczas... Gustawa.

Bogdan kontaktuje się z Frankiem. Chce, żeby on i Tosia natychmiast wracali do domu. Gdy chłopak odmawia, ojciec blokuje mu kartę bankomatową. Zmęczona niepowodzeniami towarzyszka młodego Berga zaczyna na złość koledze podrywać miejscowych chuliganów. Ma to przykre konsekwencje.

Najnowsze