Na Wspólnej odc. 3125. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz), Dawid (Daniel Mosior)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3125. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz), Dawid (Daniel Mosior)

Na Wspólnej odc. 3123 - opis, streszczenie: Adam zdradzi co wie o romansie Darii z jego bratem

2020-11-12 16:19

"Na Wspólnej" odcinek 3123 w czwartek 12.11.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3123 streszczenie: Daria wypytuje Adama, co dzieje się z jego bratem. Prawdy dowiaduje się jednak dopiero od Luizy. Ona i Dawid mieszkają razem, a niebawem wyruszają na wyprawę do Afganistanu. Dziedzicówna jest roztrzęsiona tymi rewelacjami. Widząc stan ukochanej, Namysłowski wpada w szał. Oznajmia, że widział jej pocałunek z kochankiem; wie, co ich łączy.

U Igora zjawia się zdenerwowany prezes firmy, która szkodzi środowisku. Grozi Nowakowi - jeśli nie przestanie pisać o tym procederze, będzie to miało poważne konsekwencje. Dziennikarz nie ulega szantażowi. Nieoczekiwanie do redakcji wchodzi naczelny. Próbuje zapobiec upadkowi swojej gazety.

Paweł musi przeprosić szefa po tym, jak go obraził. Czuje się upokorzony, bowiem wie, że zna się na budowlance lepiej niż on.

Beata i Maria zastanawiają się, jak przekonać Wójcika do założenia własnej firmy. Zamierzają użyć podstępu, do którego angażują też Michała oraz Romana.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze