Ostatnie przed wakacjami odcinki seriali. Kiedy i jak zakończy się: M jak miłość, Klan, Plebania, Na Wspólnej, Prosto w serce, Na dobre i na złe, Pierwsza miłość, Barwy szczęścia

2011-06-09 10:46 Agnieszka Tomczak

To już ostatnie przed wakacjami odcinki ulubionych, polskich seriali: "M jak miłość", "Barw szczęścia", "Prosto w serce", "Pierwszej miłości", "Na dobre i na złe", "Klanu", "Plebanii" i "Na Wspólnej". Nie zabraknie w nich dramatycznych momentów, które zostawią widzów w niepewności aż do jesieni.

Co wydarzy się w ostatnich, przedwakacyjnych odcinkach popularnych polskich seriali? Kiedy po raz ostatni zobaczymy swoich ulubieńców, by potem rozstać się z nimi, aż na dwa i pół miesiąca?

Już w piątek 10. czerwca zobaczymy ostatnie odcinki „Klanu” i „Plebanii”. Dowiemy się, że Beata Borecka (Dorota Naruszewicz, 40 l.), która zaginęła przed kilkoma miesiącami, żyje. Jednakże, nie zamierza wrócić do męża i dzieci. W „Plebanii” Jagna (Aleksandra Woźniak, 36 l.) i Karol (Adam Bauman, 54 l.) staną na ślubnym kobiercu. Ku zadowoleniu Tracza (Dariusz Kowalski, 48 l.), mężczyzna nie wypowie sakramentalnego „tak”.

Patrz też: CIĄŻOWY boom w serialach: MAMAMI zostaną bohaterki M jak miłość, Na Wspólnej, Barw szczęścia, Na dobre i na złe, Pierwszej miłości i Przepisu na życie

W poniedziałek, 13. czerwca zobaczymy ostatni odcinek serialu „M jak miłość”, w którym Agnieszka (Magdalena Walach, 35 l.) pójdzie do łóżka z narzeczonym Marty Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska, 40 l.), Andrzejem (Krystian Wieczorek, 36 l.) i zajdzie w ciążę. Ale to nie koniec wstrząsających wydarzeń. Artur (Robert Moskwa, 46 l.), ratując życie dziennikarzowi, który prześladuje jego rodzinę, sam dozna poważnego urazu i trafi do szpitala.

16. czerwca pożegnamy się również z bohaterami „Barw szczęścia” i "Pierwszej miłości" oraz z mieszkańcami ulicy Wspólnej. Żaneta (Justyna Bojczuk, 16 l.) z "Barw szczęścia" zacznie rodzić, a Malwina (Joanna Gleń, 33 l.) wybaczy Przemkowi (Dobromir Dymecki, 26 l.). Również sytuacja finansowa Pyrków się ustabilizuje. Maria (Izabela Kuna, 41 l.), która niedawno straciła męża, może świętować bardzo korzystne zlecenie. Ale Kasia (Katarzyna Glinka, 34 l.), która przyjęła oświadczyny Ksawerego (Sebastian Cybulski, 29 l.), może dowiedzieć się, że narzeczony zdradza ją!

Sezon serialu „Na Wspólnej” zakończy wiadomość o ciąży Weroniki (Renata Dancewicz, 42 l.). Kobieta pod nieobecność męża, wdała się w romans z byłym kochankiem, Sebastianem (Robert Jarociński, 35 l.). By ratować rodzinę, będzie skłonna poddać się aborcji.

Główną bohaterką ostatniego odcinka „Pierwszej miłości” będzie niewątpliwie Marysia (Aneta Zając, 29 l.). Zdradzamy, że dziewczyna urodzi dziecko. Jednakże to Hubert (Michał Czernecki, 33 l.) będzie jej towarzyszył i pomagał w tych trudnych chwilach. Paweł (Mikołaj Krawczyk, 30 l.),  były mąż Marysi nie wie, że właśnie zostanie ojcem.

Przeczytaj koniecznie: Pierwsza miłość: Marysia urodzi dziecko Pawła, ale to Hubert będzie przy porodzie

W piątek 17. czerwca zobaczymy ostatnie przed wakacjami odcinki „Na dobre i na złe” i „Prosto w serce”. W Leśnej Górze Lena (Anita Sokołowska, 35 l.) dowie się, że jest w ciąży. Euforia szybko się jednak skończy. Witek (Bartosz Opania, 41 l.), w trosce o ukochaną, będzie namawiał ją do usunięcia ciąży, gdyż poważnie zagraża jej zdrowiu - Lena niedawno chorowała na raka piersi. Kobieta nie będzie chciała tego słuchać. Zamierza urodzić dziecko i być szczęśliwą matką.

Zaskakujący werdykt sądu rodzinnego zakończy pierwszą część serialu „Prosto w serce”. Artur Sagowski (Filip Bobek, 31 l.) usłyszy, że nie spełnia wszystkich wymagań, by adoptować dzieci.Najnowsze