CIĄŻOWY boom w serialach: MAMAMI zostaną bohaterki M jak miłość, Na Wspólnej, Barw szczęścia, Na dobre i na złe, Pierwszej miłości i Przepisu na życie

2011-05-26 20:15

Baby boom dopadło polskie seriale. Niemalże w jednym czasie bohaterki "Na Wspólnej"," M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Przepisu na życie", "Pierwszej miłości", zaszły w ciążę. Jaki jest powód mody na serialowe ciąże?

W polskich serialach możemy zaobserwować ciekawe zjawisko. Bohaterki w różnych produkcjach, niezależnie od wieku, spodziewają się dziecka.

Patrz też: Na Wspólnej: Weronika jest w ciąży z Sebastianem! Co na to Adam?

Marysia (Aneta Zając 29 l.) z „Pierwszej miłości” na dniach zostanie mamą. Lecz wizja samotnego macierzyństwa przeraża dziewczynę.

O szczęściu nie mogą mówić nastoletnia Żaneta (Justyna Bojczuk 16 l.) z „Barw szczęścia” i porzucona przez Adama (Bartosz Porczyk 31 l.), Sara (Dominika Kimaty 25 l.). Narodzin dziecka oczekuje również Anna z „Przepisu na życie”. Choć rozwiodła się z mężem, jest przekonana, że poradzi sobie z wychowaniem kolejnej pociechy.

Namiętna noc Agnieszki (Magdalena Walach, 35l.) i Andrzeja (Krystian Wieczorek, 36 l.) z „M jak miłość” kończy się wpadką. Budzyński będąc w związku a Martą (Dominika Ostałowska, 41 l.), nie wywinie się tym razem od odpowiedzialności. W podobnej sytuacji znalazła się Weronika (Renata Dancewicz 42 l.) z „Na Wspólnej”. Choć od dawna marzyła o drugim dziecku, chciała je mieć ze swoim mężem, a nie z byłym kochankiem, Sebastianem (Robert Jarociński 35 l.).

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość: Budzyński zdradzi przez CHOROBLIWĄ ZAZDROŚĆ Marty

Jedyną szczęściarą wśród tak dużego grona pań oczekujących narodzin dziecka, jest Lena Starska (Anita Sokołowska 35 l.) z „Na dobre i na złe”. Po przyjmowanej chemii, lekarze pozbawili ją złudzeń, by kiedykolwiek mogła zajść w ciąże. Razem ze swoim byłym mężem, Witkiem (Bartosz Opania 41 l.), z którym znowu tworzy udany związek, cieszą się z tej nowiny.

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze