Na Wspólnej: Weronika jest w ciąży z Sebastianem! Co na to Adam?

2011-05-25 13:18

 Po namiętnej nocy z Sebastianem, okazuje się, że Weronika jest w ciąży. Czy kobieta zdolna będzie usunąć niechciane dziecko, by nie dopuścić do rozpadu małżeństwa? A może dziecko, o którym od dawna marzyła, ponownie pchnie ją w ramiona Sebastiana? To wszystko w czerwcowych odcinkach „Na Wspólnej”.

Chwila słabości, podstępne działanie alkoholu, a może od dawna skrywane pragnienia spowodowały, że pod nieobecność Adama (Zbigniew Stryj 43 l.), Weronika (Renata Dancewicz 42 l.) spędziła namiętną noc z Sebastianem (Robert Jarociński 35 l.). Dręczona wyrzutami sumienia, nie potrafi okazać mężowi czułości. Nie może wybaczyć sobie, że zdradziła Adama, kiedy on opiekował się Antosią (Gabriela Jeżółkowska) w Disneylandzie.

Patrz też: QUIZ: Jak dobrze znasz serial Na Wspólnej?

Sytuacja komplikuje się, gdy ginekolog potwierdzi jej obawy... Weronika jest w ciąży. Jedno jest pewne, to nie może być dziecko Adama, bo przecież mężczyzna jest bezpłodny.

Weronika zwierzy się Basi (Grażyna Wolszczak 53 l.) ze swoich kłopotów. Dla ratowania małżeństwa, będzie gotowa zrobić wszystko. Ale czy usunie ciążę? Nie może dopuścić, by Adam dowiedziałby się o jej zdradzie. Od operacji Antosi, Roztocki źle znosi obecność Petrusa. A kolejna ciąża z byłym kochankiem, mogłaby bezpowrotnie zniszczyć ich szczęśliwe małżeństwo.

>>> Baba powinna być posłuszna mężowi! - dyskusja na forum SE.pl

Czy Weronika przyzna się do zdrady? Czy Adam pokocha kolejne dziecko Sebastiana? A może Petrus wykorzysta okazję i zajmie miejsce Roztowskiego? Jaką Weronika podejmie decyzje przekonamy się już w czerwcowych odcinkach serialu „Na Wspólnej”.

Najnowsze