M jak miłość: Budzyński zdradzi przez CHOROBLIWĄ ZAZDROŚĆ Marty

2011-05-25 16:31

To chorobliwa zazdrość Marty Wojciechowskiej sprawi, że Andrzej zdradzi ją z Agnieszką Olszewską. Narzeczeni pokłócą się na ostro o propozycję kolacji wraz ze śniadaniem, które wystosyje do Budzyńskiego jego nowa koleżanka z pracy, Monika Ochman. Wszystko to zobaczymy w ostatnim przed wakacyjną przerwą odcinku "M jak miłość" 13  czerwca.

Marta Wojciechowska (Dominika Ostałowska, 41 l.) jest zazdrosna o każdą kobietę, na którą tylko jej narzeczony popatrzy. Nic dziwnego - jest od niego starsza o kilka lat i w dodatku nie może już mieć dzieci, Marta myśli, że Andrzej (Krystian Wieczorek, 36 l.)  tylko czeka na okazję, by związać się z młodszą i ładniejszą.

Najbardziej jednak Marta obawia się nowej koleżanki Andrzeja, Moniki Ochman (Anna Wendzikowska,30 l.), która  chce za wszelką cenę poderwać Budzyńskiego. W tym celu wyśle mu dwuznaczną wiadomość. Którą - pechowo - odsłucha Wojciechowska.

>>> Szymon czy Andrzej - kogo wybierze Marta Mostowiak - podyskutuj na FORUM SERIALE

Budzyński będzie próbował zignorować wiadomość od Moniki.  - Boże, Marta, daj już spokój… Tyle razy ci tłumaczyłem: Monika ma po prostu specyficzne poczucie humoru… Marcie jednak nie będzie do śmiechu. - O, z pewnością! "Zaproszenie na kolację w pakiecie ze śniadaniem"? Bardzo, bardzo śmieszne!

Andrzej będzie próbował wytłumaczyć koleżankę: - Głupie żarty i tyle… Oczywiście, nie powinna nagrywać takiego tekstu na komórkę! To było… Niestosowne. Ale proszę, dajmy już temu spokój. Niestety, jego próby niedoprowadzenia do kłótni z zacietrzewioną i złą Martą, spełzną na niczym.

>>> Rozwiąż QUIZ: Jak dobrze znasz M jak miłość

Wojciechowska wybiegnie z domu, a Andrzej się upije. A potem wyruszy na imprezę, na której poderwie Agnieszkę Olszewską (Magdalena Walach, 35l.) i razem wylądują w łózku. Na konsekwencje nie trzeba będzie długo czekać: Agnieszka zajdzie w upragnioną ciążę, a Andrzej mimo wszystko zostanie ojcem.

 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze