Na sygnale, odcinek 329: Koszmarny ślub Artura Góry i Beaty. Będzie tego żałowała do końca życia! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na sygnale, odcinek 329: Koszmarny ślub Artura Góry i Beaty. Będzie tego żałowała do końca życia! - ZDJĘCIA

Na sygnale, odcinek 329: Koszmarny ślub Artura Góry i Beaty. Będzie tego żałowała do końca życia! - ZDJĘCIA

2021-10-07 15:17

W 329 odcinku "Na sygnale" Artur Góra (Tomasz Piątkowski) i Beata (Justyna Sieniawska) wezmą ślub w tajemnicy przed wszystkimi kolegami z Leśnej Góry, a przede wszystkim przed matką Artura, Wiesławą (Krystyna Tkacz)! Ale ślub tej pary wcale nie będzie najpiękniejszym dniem w ich życiu. Wręcz przeciwnie! Bo Góra w 329 odcinku "Na sygnale" wpadnie w taką panikę, że będzie zaliczał wpadkę za wpadką. Chciał się ożenić w sekrecie z Beatą dla dobra swojego syna Patryczka (Józef Trojanowski), by ukochana mogła być zgodnie z prawem jego mamą, ale plany Artura wezmą w łeb. Wszystko zacznie się walić, a ślub zamieni się w koszmar. Poznajcie szczegóły!

"Na sygnale" odcinek 329 - czwartek, 7.10.2021, o godz. 21.00 w TVP1

Ślub Artura Góry i Beaty w 329 odcinku "Na sygnale" będzie chyba najbardziej pechowym dniem w życiu lekarza z Leśnej Góry. Rok po śmierci Lidki (Anna Haba), mamy Patryczka, która zmarła zaraz po porodzie, Artur postanowi rozpocząć wszystko od nowa z Beatą. To przy niej udało mu się wyjść z żałoby po śmierci Lidki, to ona zastąpiła Patryczkowi mamę i pokochała go jak własne dziecko. I dzielnie znosi obecność matki Góry, wyjątkowo upierdliwej Wiesławy. Kiedy w 329 odcinku "Na sygnale" nadejdzie w końcu dzień ślubu para młoda nikomu o tym nie powie. Przez przypadek Artur będzie jednak musiał przyznać się, że się żeni, bo wpakuje się w niezłe tarapaty.

Nie przegap: Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną - WIDEO

Sprawdź też: Nowa Marysia w M jak miłość. Rogowski padnie na widok totalnie odmienionej Marii - WIDEO

Tuż przed ślubem Góra  w 329 odcinku "Na sygnale" będzie miał dyżur i przygotowania zostawi na ostatnią chwilę. A gdy po pracy zepsuje mu się auto, wpadnie w panikę. Szczęśliwie, na parkingu lekarz spotka Nowego (Kamil Wodka) z Britney (Paulina Zwierz). - Za 15 minut muszę być na miejscu! Cholera jasna… Garnitur mam w pralni, zaraz zamykają! Beata mnie zabije... I kwiaty! Gdzie ja kupię kwiaty?!

Coraz bardziej zestresowany Artur w 329 odcinku "Na sygnale" wreszcie wyjawi, że spieszy się do Urzędu Stanu Cywilnego na swój ślub z Beatą, którym nikomu się nie pochwalił.  - To to tylko formalność! Dla Patryczka to robimy, żeby go Beata mogła przysposobić...

- Ale cała baza wam kibicuje!

- W pracy bym powiedział, to i matce bym musiał! A ona by nam żyć nie dała… - wyjaśni szybko Góra.

Na wieść o ślubie Góry w 329 odcinku "Na sygnale" ratownicy będą w szoku. Odkryją też, że pan młody ma więcej problemów, bo z tego wszystkiego zapomni, że na ślubie trzeba mieć świadków. W finale Nowy wpadnie na pomysł, by Artur założył rezerwowy garnitur, który trzyma zwykle w biurze Beniamin (Hubert Jarczak). I nie tylko zostanie jego świadkiem, ale też w ostatniej chwili załatwi ślubne kwiaty. Ukradnie je spod pomnika!

W 329 odcinku "Na sygnale" Góra i Beata złożą przysięgę w urzędzie, ale wówczas okaże się, że się, że lekarz ma kolejny problem. Bo zostawi w samochodzie ślubne obrączki! A gdy Beata odkryje, że jej ukochany nie tylko wygląda jak król lumpeksu, ale też zapomniał o obrączkach, straci w końcu cierpliwość. Wzburzona panna młoda wybiegnie z sali. Z oczami pełnymi łez.

- Moje pierwsze małżeństwo to była porażka... Obiecałam sobie, że już nigdy więcej. Ta decyzja, Artur, nie była łatwa… Myślałam, że potraktujesz to poważnie!

- Ja traktuję cię poważnie!

Załamany Góra w 329 odcinku "Na sygnale" obieca żonie, że będzie ciąg dalszy ślubu i teraz naprawdę się postara, by na długo zapamiętała ten dzień. - Zrobimy ślub, na jaki zasługujesz... Z białą suknią, gołębiami i co tam jeszcze chcesz! Wszystko zorganizuję!

- Artur, ty wiesz, co to znaczy zorganizować wesele?!

- No, tak… Już prawie wszystko… załatwiłem! To będzie najpiękniejszy dzień w twoim życiu... Obiecuję! - zapewni Beatę, a ona w 329 odcinku "Na sygnale" zacznie żałować tego koszmarnego ślubu.

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną
Najnowsze