Śmierć Lidki w Na sygnale. Urodzi zdrowego syna i umrze podczas porodu w 276 odcinku

i

Autor: Artrama Śmierć Lidki w Na sygnale. Urodzi zdrowego syna i umrze podczas porodu w 276 odcinku

Śmierć Lidki w Na sygnale. Urodzi zdrowego syna i umrze podczas porodu w 276 odcinku. Artur zostanie sam z dzieckiem!

2020-10-21 22:21

Lidka (Anna Haba) z "Na sygnale" umrze podczas dramatycznego porodu. W 276 odcinku "Na sygnale" ciężarna Lidka urodzi zdrowego syna, dla którego razem z ukochanym Arturem Górą (Tomasz Piątkowski) wybrali imię Patryk. Niestety Chowaniec dostanie silnego krwotoku i dojdzie do odklejenia łożyska. I choć w 276 odcinku "Na sygnale" Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz) przeprowadzi cesarskie cięcie, żeby zgodnie z wolą Lidki ratować jej dziecko, to nie uda mu się ocalić ratowniczki. Cała Leśna Góra pogrąży się w żałobie, a Góra w rozpaczy po śmierci Lidki niemal straci rozum...

"Na sygnale" odcinek 276 - środa, 21.10.2020, o godz. 21.50 w TVP2

Poród Lidki w "Na sygnale" nastąpi w bardzo dramatycznym momencie i skończy się niestety śmiercią kobiety. Przez długi czas Lidka robiła wszystko, by jej dziecko przyszło na świat o czasie i zdrowe. Jednak kiedy Chowaniec za zgodą lekarzy na kilka godzin opuści szpital nagle zacznie krwawić. W ciężkim stanie krwawiąca Lidka trafi pod opiekę Potockiego, Soni (Natalia Rewieńska) i Kuby Szczęsnego (Wojciech Zygmunt).

Wszyscy w karetce będą walczyć o życie Lidki, ale w 276 odcinku "Na sygnale" ratowniczka straci przytomność. Kiedy  Lidka zamknie oczy, Kuba będzie błagał koleżankę, żeby jeszcze nie umierała. - Najgorsze za nami... Dojedziemy tylko do szpitala, wyciągniemy to dziecko... Wiesz, że Artur już ułożył mu kołysankę? Przychodził do ciebie i zwierzał się, kiedy spałaś... Myślał, że nikt go nie słyszy... Wiesz, że zrobił ci niespodziankę? Przemalował całe mieszkanie... Umeblował pokój dla dziecka...

Patrz też: Na sygnale. Monika Mazur po porodzie zagra z własnym synem? Martyna też urodzi dziecko!

Niestety w 276 odcinku "Na sygnale" Potocki stwierdzi, że Lidka straciła zbyt dużo krwi. Szczęsny nie pogodzi się z tym co nieuniknione. Zacznie wrzeszczeć na Potockiego, żeby coś zrobił, bo przecież Lidka nie może umrzeć, zawsze walczy do końca. W krytycznym momencie Potocki postanowi spełnić ostatnią wolę Lidki i ratować jej syna Patryka. Zdecyduje się wykonać cesarskie cięcie, żeby dziecko miało szansę przeżyć. Choć Kuba w 276 odcinku "Na sygnale" ostro się temu sprzeciwi, to Stanisław nie ustąpi. - Chcesz ją rozcinać? W tym stanie? Jej szanse spadną do zera!

- Przy tym krwawieniu nie ma szans - oceni Potocki. - To była jej ostatnia wola, słyszałeś. Ratujemy tych, którzy lepiej rokują. Jej dziecko ma większe szanse.

Chwilę później w 276 odcinku "Na sygnale" po cesarskim cięciu umierająca Lidka urodzi zdrowego Patryczka. W szpitalu w Leśnej Górze Chowaniec w krytycznym stanie trafi na OIOM. Niestety Lidka umrze, a doktor Górska (Justyna Sieniawska) przekaże Arturowi tragiczną wiadomość o śmierci Lidki. Góra pogrąży się w rozpaczy. To na niego spadnie ciężar opieki nad synem Patrykiem. Dwa miesiące po tragedii Artur będzie się zachowywał jakby stracił rozum.

Najnowsze