Nowa Marysia w M jak miłość. Rogowski padnie na widok odmienionej Marii - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Nowa Marysia w M jak miłość. Rogowski padnie na widok odmienionej Marii - WIDEO

Nowa Marysia w M jak miłość. Rogowski padnie na widok totalnie odmienionej Marii - WIDEO

2021-10-07 8:21

Marysia z "M jak miłość", którą od początku gra Małgorzata Pieńkowska, zmieni się nie do poznania! Metamorfoza Marysi w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie tak spektakularna, że Artur Rogowski (Robert Moskwa) omal nie padnie na widok odmienionej żony. Zupełnie jakby Maria była inną kobietą! Nowa Marysia w "M jak miłość" będzie zachwyci męża zjawiskową fryzurą, że ten z trudem ją rozpozna. Nie tylko Rogowski! Bo także Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) nie rozpozna Marysi w kobiecie, którą będzie całował Artur. Koniecznie zobaczcie ZDJĘCIA Marysi po przemianie i WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

Kiedy w "M jak miłość" pojawi się totalnie odmieniona Marysia Rogowska?

Marysia w "M jak miłość" nie będzie wyglądała już tak jak dotychczas! Od lat Rogowska jest wierna jednej fryzurze, ma włosy ufarbowane na ciemny brąz, sięgające ramion, które często nosi rozpuszczone. Bardzo rzadko związuje włosy, bo stawia na naturalność i swobodę. Kiedy w "M jak miłość" zachwycała burzą blond loków, ale choroba Małgorzaty Pieńkowskiej, która długo walczyła z rakiem piersi sprawiła, że aktorka musiała obciąć włosy, a jej bohaterka także przeszła metamorfozę. Przez kilka lat Pieńkowska nosiła nawet perukę w "M jak miłość", żeby Marysia nadal miała jasne włosy. Od dłuższego czasu Rogowska nie zmieniła fryzury. Aż do teraz!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1605: Rozpacz u Rogowskich. Ta śmierć będzie wstrząsem dla Marysi i Artura. Nie zdołają pomóc Basi - ZDJĘCIA

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak będzie wygląda nowa Marysia w "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1607: Serce Joasi nie wytrzyma widoku Leszka z nową kochanką! To kolejny objaw choroby - ZDJĘCIA

Lada moment w "M jak miłość" wszyscy zobaczą nową Marysię w odważnej fryzurze! Widzowie, którzy uważnie śledzili ostatnie "Kulisy serialu M jak miłość" na pewno zauważyli Rogowską w rudych, znacznie krótszych włosach. To sceny z nowych odcinków "M jak miłość", które będą emitowane już w listopadzie. Widać na nich wyraźnie reakcję Artura na widok odmienionej Marysi, która flirciarsko puszcza do męża oczko w nowej fryzurze. Rogowski z trudem łapie oddech, przypatrując się z niedowierzaniem własnej żonie. Zupełnie jakby nie mógł jej rozpoznać.

Na pewno wkrótce w "M jak miłość" nowej Marysi nie rozpozna Kisielowa. Przyjaciółka i sąsiadka Mostowiaków będzie zszokowana kiedy zobaczy Rogowskiego obściskującego i całującego jakąś nieznajomą rudowłosą kobietę. Ponieważ będzie ona odwrócona tyłem nie zauważy, że to Marysia. Oburzona Kisielowa szybko da upust swojej wściekłości, przekona o tym, że przyłapała Artura na zdradzie.

Zobaczcie też WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość" z nową Marysią >>>

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Sonda
W której fryzurze Marysia w "M jak miłość" wygląda lepiej?
Najnowsze