Na sygnale, odcinek 326: Nowa ratowniczka doprowadzi Artura Górę do szału! Zrobi wszystko, aby się jej pozbyć

i

Autor: ARTRAMA Na sygnale, odcinek 326: Nowa ratowniczka doprowadzi Artura Górę do szału! Zrobi wszystko, aby się jej pozbyć

Na sygnale, odcinek 326: Nowa ratowniczka doprowadzi Artura Górę do szału! Zrobi wszystko, aby się jej pozbyć

2021-09-09 15:41

W 326 odcinku "Na sygnale" po wakacjach szeregi ratowników zasili Julka (Paulina Zwierz), choć dziewczyna będzie preferowała, aby zwracać się do niej Britney. Słodka blondynka od razu nie przypadnie do gustu Arturowi Górze (Tomasz Piątkowski), a na jego nieszczęście będzie musiał z nią jeździć w karetce na najbliższym dyżurze. Niestety w 326 odcinku "Na sygnale" po przerwie wakacyjnej szybko okaże się, że Britney ją mądra na swój sposób, a jej praktyki szczególnie nie spodobają się byłemu szefowi stacji i doprowadzą go do ostateczności!

"Na sygnale" odcinek 326 - piątek, 24.09.2021, o godz. 21.30 w TVP1

W 326 odcinku "Na sygnale" po wakacjach w ekipie ratowników pojawi się nowa twarz! Benio (Hubert Jurczak) przyjmie do pracy bardzo młodą i atrakcyjną blondynkę, która na pierwszy rzut oka wcale nie będzie nadawać się do pracy w ratownictwie medycznym, choć koledzy ze stacji nie będą mieli co narzekać, szczególnie, że sami w ostatnim czasie skarżyli się na braki kadrowe, zatem Benjamin poszedł im na rękę. Niestety w 326 odcinku "Na sygnale" po przerwie wakacyjnej Britney nie wywrze za dobrego wrażenia na kolegach z pracy, a szczególnie sceptycznie będzie do niej nastawiony Artur Góra! Na jego nieszczęście to właśnie z nim i Kubą (Wojciech Zygmunt) nowa ratowniczka będzie odbywać swój pierwszy dyżur, w trakcie którego Góra tylko utwierdzi się w swoim przekonaniu!

Patrz też: Na sygnale, odcinek 323: Śmiertelna choroba Benjamina! Pogodzi się na łożu śmierci ze skłóconym bratem Wiktorem Banachem?

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną

W 326 odcinku "Na sygnale" po wakacjach Britney krok po kroku będzie doprowadzać restrykcyjnego Górę do szaleństwa i to jeszcze w trakcie ich podróży do poszkodowanego. Dziewczyna nie będzie przestrzegać procedur, które dla Artura są świętością, tylko będzie myśleć o niebieskich migdałach, a jedyne co ją będzie obchodziło to jej wygląd, który w tej sytuacji jest mało ważny! Były szef stacji już dłużej nie wytrzyma jej podejścia i postanowi zwrócić niesfornej koleżance uwagę, jednak ona za bardzo się nią nie przejmie, a co gorsza - nie zobaczy w swoich zachowaniu nic niestosownego, co jeszcze bardziej zirytuje Artura.

- Będziesz teraz się malować? - zapyta ją ironicznie wkurzony Góra.

- No, a dlaczego nie? - odpowie mu pytaniem na pytanie zadowolona ratowniczka.

Niestety jeszcze w 326 odcinku "Na sygnale" po przerwie wakacyjnej Britney sprawi, że Góra już naprawdę straci do niej cierpliwość i posunie go do ostateczności! Zagrozi jej, że już więcej może nie pojawiać się w pracy i już on się o to bardzo postara. Tym razem Julka przejmie się już nie na żarty i mocno weźmie sobie słowa Góry do serca do tego stopnia, że nie będzie w stanie opanować łez! W życiu nie spodziewałaby się takiego przyjęcia ze strony nowych kolegów z pracy!

- To jest twój ostatni dyżur, rozumiesz! - obieca jej Góra.

Zobacz także: Na sygnale. Tajny ślub Artura Góry i Beaty Górskiej w nowym sezonie. Nikt nie będzie o tym wiedział – ZDJĘCIA

W nowym sezonie "Na sygnale" po wakacjach Britney dość szybko postara się zatrzeć złe wrażenie i utrzeć Górze nosa! Nowa ratowniczka udowodni, że ma prawdziwą duszę wojowniczki, a na dodatek sporą wiedzę, o którą z pewnością Góra jej nie posądzał. Młodziutka dziewczyna krok po kroku będzie zyskiwać sobie sympatię kolegów, a swoją walecznością i mądrością wzbudzi w nich nawet ogromny szacunek! Wygląda na to, ze Góra zbyt pochopnie ocenił nową koleżankę i za szybko wydał na nią wyrok! Zapomniał jednak, ze to nie on, a Benio podejmuje decyzję i ta o obronie Britney okaże się jedną z lepszych! W nowym sezonie "Na sygnale" po przerwie wakacyjnej dziewczyna naprawdę pokaże na co ją stać i koncertowo odegra się na Arturze!

Spójrz również: Martyna odejdzie z Na sygnale? Monika Mazur zabrała głos w sprawie zniknięcia uwielbianej bohaterki!

Na sygnale, odc. 326: Britney (Paulina Zwierz)

i

Autor: ARTRAMA Na sygnale, odc. 326: Britney (Paulina Zwierz)
Na sygnale, odc. 326: Britney (Paulina Zwierz), Artur Góra (Tomasz Piątkowski)

i

Autor: ARTRAMA Na sygnale, odc. 326: Britney (Paulina Zwierz), Artur Góra (Tomasz Piątkowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze