Na sygnale, odcinek 323: Śmiertelna choroba Benjamina! Pogodzi się na łożu śmierci ze skłóconym bratem Wiktorem Banachem?

i

Autor: Artrama Na sygnale, odcinek 323: Śmiertelna choroba Benjamina! Pogodzi się na łożu śmierci ze skłóconym bratem Wiktorem Banachem?

Na sygnale, odcinek 323: Śmiertelna choroba Benjamina! Pogodzi się na łożu śmierci ze skłóconym bratem Wiktorem Banachem?

2021-08-31 17:34

W 323 odcinku „Na sygnale” Wiktor (Wojciech Kukliński) przypadkowo natknie się na swoją matkę Walerię (Monika Sołubianka) i brata Benjamina (Hubert Jarczak) na oddziale onkologicznym! Banach będzie przerażony, gdyż natychmiast pomyśli, że z kobietą jest coś nie tak. W 323 odcinku „Na sygnale” Banach nie będzie miał pojęcia, że jego matka i brat nie wybrali się tam z jej powodu, a Benia, który okaże się śmiertelnie chory! Dopiero Anna (Lea Oleksiak) zauważy, że z szefem stacji nie jest najlepiej i od razu domyśli się, że stadium jego choroby jest już mocno zaawansowane!

"Na sygnale" odcinek 323 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 21.00 w TVP1

W 323 odcinku „Na sygnale” Wiktor przypadkowo spotka swoją matkę i Benia na onkologii. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Banach przerazi się nie na żarty, gdyż od razu pomyśli, że kobieta na coś choruje, jednak matka szybko go uspokoi i utnie temat.

- Mamo? Wszystko w porządku? Właśnie wyszliście od onkologa – od razu zainteresuje się ich wizytą.

- To tylko kontrolne badania... Prawda, Beniamin? – odpowie wymijająco.  

- Jakie kontrolne badania?...Mamo, jestem lekarzem, mógłbym pomóc – nie da się zbić z tropu, jednak Waleria w 323 odcinku „Na sygnale” nie zdradzi mu nic więcej, co mocno zaniepokoi Banacha.

Patrz też: Na sygnale. Kiedy nowe odcinki po przerwie? Znamy datę emisji! Sprawdź co wydarzy się w nowym sezonie!

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną

Jeszcze w 323 odcinku „Na sygnale” Anna odkryje, że to nie z Walerią jest coś nie tak, a z jego bratem Benjaminem! Szef stacji nie będzie wyglądał najlepiej, a na dodatek w jej obecności będzie kaszlał krwią! Żona Banacha za wszelką cenę będzie próbowała dowiedzieć się, co dolega Beniowi, jednak on będzie nieugięty.

- Benio, co jest? - zapyta zaniepokojona.

- To nic takiego... – będzie wykręcał się od odpowiedzi.

Jednak Anna w 323 odcinku „Na sygnale” tak łatwo nie da się wykiwać i biorąc przykład z męża przypomni szefowi, że ma do czynienia z lekarzem. Benjamin w końcu zorientuje się, że żona Banach nie odpuści i postanowi wyznać jej prawdę. Okaże się, że szef stacji ma zaawansowany nowotwór!

- Jestem lekarzem, przecież widzę... Które stadium? – przyciśnie go Anna.

- Drugie. Guz anaplastyczny... – przyzna się w końcu.

- Wiktor wie? – zapyta.

- Nie wie... I chcę, żeby tak zostało. Obiecaj, że mu nie powiesz. Proszę cię. Tajemnica lekarska... – będzie ją błagał.

Zobacz także: Na sygnale. Tajny ślub Artura Góry i Beaty Górskiej w nowym sezonie. Nikt nie będzie o tym wiedział – ZDJĘCIA

Czy w 323 odcinku „Na sygnale” Anna posłucha się szefa i będzie trzymała język za zębami? A może postąpi po swojemu i wyjawi mężowi sekret jego brata? Przypomnijmy, że odkąd Benjamin dołączył do ekipy ratowników ich relacje nie układały się najlepiej. Mimo iż Benio robił wszystko, aby wkupić się w łaski zgranego zespołu, Wiktor ciągle był do niego sceptycznie nastawiony. Dopiero Anna w „Na sygnale” odkryła, dlaczego panowie za sobą nie przepadają. Okazało się, że w przeszłości pokłócili się o kobietę, jednak każdy z nich miał swoją wersję zdarzeń, co do tej sytuacji. Benio twierdził, że to Banach odebrał mu wybrankę, zaś Wiktor, że to jego rywal.

Jednak dopiero w finałowym 320 odcinku „Na sygnale” poznaliśmy ich największy sekret! Obaj panowie spotkali się w domu Walerii, z którą Wiktor dość dawno się już nie kontaktował i wówczas okazało się, że lekarze są braćmi, którzy również przez dłuższy czas nie mieli ze sobą kontaktu! W obliczu śmiertelnej choroby Benjamina panowie mogliby zatopić topór wojenny i nadrobić stracony czas. Z pewnością Banach inaczej podszedłby do sprawy, gdyby poznał prawdę o stanie zdrowia brata. Co w takiej sytuacji zrobi Anna?

ZWIASTUN nowego sezonu "Na sygnale" pozwala sądzić, że ratowniczka nie posłucha woli szefa i o wszystkim powie Wiktorowi, który będzie miał mały mętlik w głowie! Waleria weźmie go jednak w obroty i uświadomi mu, żeby nie zważając na to, co było między nimi pamiętał, że Benio jest jego bratem!

Spójrz również: Martyna odejdzie z Na sygnale? Monika Mazur zabrała głos w sprawie zniknięcia uwielbianej bohaterki!

Na sygnale: Anna (Lea Oleksiak)

i

Autor: Artrama Na sygnale: Anna (Lea Oleksiak)
Na sygnale: Wiktor Banach (Wojciech Kukliński), Waleria (Monika Sołubianka)

i

Autor: Artrama Na sygnale: Wiktor Banach (Wojciech Kukliński), Waleria (Monika Sołubianka)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze