Gwiazdy

Najprzystojniejsi aktorzy z polskich seriali. To dla nich Polki oglądają tasiemce! "Na dobre i na złe" rozbija bank?

W polskich serialach gra cała plejada przystojnych aktorów! To między innymi dla nich miliony fanek regularnie zasiadają przed ekranami telewizorów. W obsadzie którego z tasiemców znalazło się najwięcej przystojniaków? Który z aktorów cieszy się największą popularnością i w jaką rolę się wciela? Zobacz w naszej galerii!

Spis treści

  1. Polskie seriale wracają po wakacjach 
  2. Najprzystojniejsi aktorzy z polskich seriali 
  3. Mikołaj Roznerski czyli przystojny Marcin Chodakowski z "M jak miłość" 
  4. Cała plejada przystojniaków w "Na dobre i na złe" 
  5. Zobacz największych przystojniaków z polskich seriali! 

Polskie seriale wracają po wakacjach 

Polskie seriale od lat cieszą niesłabnącym powodzeniem wśród fanów. Wiele z nich, jak na przykład M jak miłość, są z nami od lat. W czasie wakacji większość tasiemców ma przerwę, co oznacza, że ich nowe odcinki będzie można zobaczyć dopiero po wakacjach. Jak już informowaliśmy, wiadomo, kiedy polskie seriale wrócą na antenę. Do seriali, których nowych odcinków nie możemy oglądać w wakacje, należą m.in.:

Hitowy serial TVN-u, Na Wspólnej nie zniknął z anteny w czasie letnich miesięcy i cały czas zaskakuje nas nowymi wątkami. 

Najprzystojniejsi aktorzy z polskich seriali 

Nie da się ukryć, że w obsadzie każdego polskiego serialu znajdziemy co najmniej kilku prawdziwych przystojniaków! To między innymi dla nich miliony Polek ze zniecierpliwieniem czekają na każdy kolejny odcinek ulubionego tasiemca. Którzy aktorzy z polskich seriali przyprawiają fanki o szybsze bicie serca? W czyje role wcielają się w produkcjach? Sprawdziliśmy! 

Czyta także: Grała Bożenkę w Na dobre i na złe, ale odeszła

Mikołaj Roznerski czyli przystojny Marcin Chodakowski z "M jak miłość" 

Do grona najpopularniejszych serialowych przystojniaków należy Mikołaj Roznerski, który wciela się w rolę detektywa Marcina Chodakowskiego. Fanki uwielbiają jego postać i z zapartym tchem śledzą wątek jego postaci. W Chodakowskim cenią wierność i bezgraniczną miłość do dzieci. 39-letni aktor cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a jego profil na Instagramie śledzi już 600 tysięcy osób! 

Cała plejada przystojniaków w "Na dobre i na złe" 

Serialem, w którym gra wielu przystojnych aktorów jest także między innymi "Na dobre i na złe". W obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Mateusz Damięcki, który wciela się w rolę doktora Radwana, Michał Żebrowski, czyli profesor Falkowicz, Mateusz Janicki grający doktora Wilczewskiego czy Michaił Pszeniczny, który gra w serialu Artioma. 

Zobacz największych przystojniaków z polskich seriali! 

W poniższej galerii zobaczysz najprzystojniejszych aktorów z polskich seriali. Sprawdziliśmy, jak gwiazdy wyglądają na co dzień i czym dzielą się na instagramowych kontach z fanami? Do których bohaterów tasiemców wzdychają fanki? Sprawdź! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze