Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Wiktoria wróci z synami w nowym sezonie? Katarzyna Dąbrowska rozwiała wątpliwości

2023-07-20 22:28

Powrót Wiktorii do "Na dobre i na złe" to chwila, na którą czekają jej przyjaciele z Leśnej Góry i córka Blanka (Pola Gonciarz). Katarzyna Dąbrowska odeszła z serialu cztery lata temu, kiedy Wiki wyjechała do Hiszpanii i tam zaczęła nowe życie z ukochanym Jose (Marcin Krajewski). Jesienią dwa lata później urodziła bliźniaki, dwóch synów i tylko od Blanki co jakiś czas dowiadujemy się co słychać o Wiktorii. Teraz jednak Dąbrowska poruszyła intrygującą wielu sprawę powrotu Wiki do "Na dobre i na złe". Postawiła sprawę jasno. Poznaj szczegóły.

Czy będzie powrót Wiktorii Consalidy do "Na dobre i na złe" w nowym sezonie?

Czy Wiktoria wróci do "Na dobre i na złe" w kolejnych odcinkach po wakacjach? Katarzyna Dąbrowska zrezygnowała z roli Wiki w październiku 2019 roku, więc scenarzyści wysłali jej bohaterkę do Hiszpanii, gdzie czekał na Consalidę ukochany Jose i dom w spadku po babci. Tam lekarka z Leśnej Góry rozpoczęła nowy rozdział życia, zaczęła pracę w szpitalu w malowniczej Andaluzji. Zaszła też w ciążę i urodziła bliźnięta, dwóch chłopców.

Jesienią 2021 roku w "Na dobre i na złe", po tragicznym w skutkach wybuchu w szpitalu w Leśnej Górze, Wiktoria tuż przed porodem przyjechała do Polski, by w trudnych chwilach być z Blanką i wesprzeć pogrążonego w żałobie po śmierci żony Falkowicza (Michał Żebrowski). Ale była w serialu przez zaledwie dwa odcinki. Od tamtej pory tylko co jakiś czas Blanka odwiedza Wiki w Hiszpanii, informuje w Leśnej Górze co słuchać u jej matki i dwóch niespełna 2-letnich braci. Ponieważ pamięć o Wiktorii w "Na dobre i na złe" jest wciąż żywa, w szpitalu pracuje jej córka, wciąż tyle łączy Consalidę z Leśną Górą, gdzie zostawiła wielu przyjaciół, to teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by Wiki jeszcze kiedyś ich odwiedziła. Wszelkie wątpliwości i spekulacje na ten temat rozwiała już Katarzyna Dąbrowska, która po odejściu z "Na dobre i na złe" rozwija się jako aktorka w innych produkcjach i w teatrze.

- Sporo było pytań o mój powrót do "Na dobre i na złe". Dziękuję, bo schlebia mi to, że tak polubiliscie tę postać. Ja również mam wiele sentymentu dla Wiktorii, dla serialu i ludzi, z którymi się tam spotkałam. Jednak dla mnie to już zamknięty etap... - ogłosiła Dąbrowska. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że kiedyś zmieni zdanie.

Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria z Na dobre i na złe) ujawnia czy wróci do serialu

i

Autor: Instagram Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria z Na dobre i na złe) ujawnia czy wróci do serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze