Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria przy grobie Adama poruszona tragedią Falkowicza. Dla niego wróciła! - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria przy grobie Adama poruszona tragedią Falkowicza. Dla niego wróciła! - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria przy grobie Adama poruszona tragedią Falkowicza. Dla niego wróciła! - WIDEO

2021-09-15 20:44

W 814 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zaraz po powrocie do Leśnej Góry odwiedzi cmentarz gdzie został pochowany Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz). Przy grobie zmarłego ukochanego Wiki z trudem złapie oddech. Będzie w ciąży z Jose (Marcin Krajewski), ale wcale nie zapomni o Adamie. Jednak powód przyjazdu Wiktorii z Hiszpanii będzie zupełnie inny. Tylko Tretterowi (Piotr Garlicki) w 814 odcinku "Na dobre i na złe" tylko jemu wyzna dlaczego tak nagle wróciła. Poruszy nią to, co będzie działo się z Falkowiczem (Michał Żebrowski). Zobaczcie scenę z 814 odcinka "Na dobre i na złe", pierwszego po wakacjach!

"Na dobre i na złe" odcinek 814 po wakacjach - środa, 15.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Początek nowego sezonu "Na dobre i na złe" w 814 odcinku będzie nawiązaniem do niespodziewanego powrotu Wiktorii do Leśnej Góry, która nagle zjawiła się przed szpitalem i w finale poprzedniej serii nie zdążyła nikomu, nawet córce Blance (Pola Gonciarz) powiedzieć dlaczego przyjechała. Dopiero w 814 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się jaki był prawdziwy powód powrotu Wiktorii, czy wróciła na stałe z Hiszpanii i dlaczego nie ma z nią Jose! Pierwszą osobą, która się o tym dowie będzie Stefan Tretter.

Los sprawi, że w 814 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki zauważy przyjaciela na cmentarzu. Tretter będzie odwiedzał grób Kasi Smudy (Ilona Ostrowska), a Consalida przyjdzie do Adama, o którym nigdy nie zapomniała. W szóstym miesiącu ciąży, nosząc pod sercem bliźniaki, których ojcem jej inny mężczyzna nadal myślami będzie blisko zmarłego ukochanego. Obecność Wiktorii sprawi, że w 814 odcinku "Na dobre i na złe" Tretter zrzuci z serca ogromny ciężar jakim będzie strach o Falkowicza. - Dobrze, że jesteś... Falkowicz zrobił się nieprzyjemny, czepliwy...

- Nigdy nie był inny... - oceni z uśmiechem Wiki. Ale Stefan w 814 odcinku "Na dobre i na złe" przekaże Consaldzie kolejne złe wieści o Falkowiczu wciąż pogrążonym w żałobie po Kasi. - Może i tak, ale teraz jakby bardziej. Mały płacze całe noce, on nie śpi, strasznie się nad nim trzęsie...

- Andrzej jest jak kwoka. Jakby mógł to by to dziecko wysiadywał! - stwierdzi Wiki, która jak się w 814 odcinku "Na dobre i na złe" będzie w stałym kontakcie z Aliną Fisher (Katarzyna Skrzynecka), siostrą Kasi. - Kłopot w tym, że został sam i nie ma przyjaciół - stwierdzi Tretter, lecz to nieprawda, bo Falkowicz w 814 odcinku "Na dobre i na złe" tylko odsunie od siebie bliskie osoby. - Dlatego jestem... - zapewni Wiki.

Nie przegap: Gwiazda Na dobre i na złe wzięła ślub w tajemnicy! To dlatego Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 814: Wiktoria przy grobie Adama dowie się o tragedii Falkowicza

Kiedy w 814 odcinku "Na dobre i na złe" ciężarna Wiki zjawi się w szpitalu od razu stanie twarzą w twarz z Falkowiczem. Przyjaciel rzuci się jej w ramiona, nie wierząc do końca, że to naprawdę ona. Wykończony opieką nad synkiem Edziem (Ksawery Sudoł) i pogrążony w żałobie po Kasi pierwszy raz od dawna się uśmiechnie. Gdy Wiki weźmie na ręce Edzia, syn Andrzeja nagle przestanie płakać, a profesor jeszcze bardziej się zdenerwuje, że nie wie co tak naprawdę się z nim dzieje.

- Andrzej, może byś się zgodził na coś uspokajającego, odrobinkę poprawiającego humor? - zaproponuje Wiktoria. Po tej sugestii w 814 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz wybuchnie wściekłością. - No jasne! Farmakologia! Przecież jestem samotnym ojcem, muszę być przytomny, a nie naćpany przez cały dzień! Przepraszam bardzo, co ty tutaj robisz?! Dlaczego nie jesteś na swojej plaży pod palmami?!

- Bo chciałam być przy tobie...

- Jakoś ci się nie śpieszyło! - zarzuci jej profesor. Nie zważając na jego docinki w 814 odcinku "Na dobre i na złe" zrealizuje swój plan powrotu do Leśnej Góry. Zadba o to, by Falkowicz przebolał śmierć Kasi i był taki jak dawniej. Dogada się nawet z Aliną i wkręcą Andrzeja w badania pacjentki Lidki (Marta Król), która nagle straci wzrok. Pierwszy raz od długiego czasu Falkowicz znów będzie lekarzem.

W tym czasie Wiki w 814 odcinku "Na dobre i na złe" zabierze Edzia do domu i otoczy opieką także Matyldę (Amelia Czaja). Zastąpi dzieciom Andrzeja zmarłą mamę, najczulej jak to tylko możliwe. - Widzę, że jest źle, aż tak... Słuchaj Matyldzia, czy u was przeszło jakieś tornado? - zaśmieje się widząc pobojowisko w rezydencji profesora.

Ale Matyldzie w 814 odcinku "Na dobre i na złe" wcale nie będzie do śmiechu. - Falko się nigdy nie specjalizował w pracach domowych. Przekazał ci Edzia? Na pewno nic mu nie jest? On już nie grzęźnie przy pacjentkach...- Na pewno nic mu nie jest! A do tej pacjentki to go trochę z ciocią Alinką przymusiłyśmy...  - wyzna Wiki.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Nowa żona Piotra Gawryły matką syna Krzysztofa Radwana i nową lekarką w Leśnej Górze

Powrót Wiktorii w 814 odcinku "Na dobre i na złe" podziała też kojąco na Matyldę, która wyjawi Consalidzie tajemnicę ojca. Po śmierci ukochanej Falkowicz zrobi w domu izbę pamięci Kasi. Swój gabinet oklei zdjęciami żony, żeby wciąż była blisko niego. - Sama zobacz... Rozmawia tu z mamą...

- No wiesz, ja też gadam z Adamem... Znam go tak dobrze, że wiem, co by odpowiedział...

- Mama by mu nie pozwoliła. Kazałaby mu, żeby był moim tatą... Żeby myślał o mnie, żeby rozmawiał ze mną!

- Rodzice też nie są ze skały... Żałoba to jest proces, to musi trochę potrwać. Ale w końcu się będzie uśmiechał. Obiecuję ci, tak jak mama... - wyzna Wiki w 814 odcinku "Na dobre i na złe". I spełni obietnicę, bo po powrocie do domu Falkowicz znów zacznie się śmiać. Rozbawi go bowiem śmiech Edzia, który uzna, że objaw geniuszu, dowód na to, że Falkowicze rozwijają się szybciej niż inne dzieci.

W 814 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz dalej nie będzie wiedział, że Edzio nie jest jego synem, że dziecko zostało zamienione w szpitalu przez salową Halinkę (Joanna Jarmołowicz) z synem muzyka disco polo, Bolka (Sławomir Zapała)!

Zobacz w naszej GALERII więcej ZDJĘĆ z 814 odcinka "Na dobre i na złe" z Wiktorią po powrocie do Leśnej Góry >>>

Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 814. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze