Na dobre i na złe. Wiktoria nigdy nie przestała kochać Adama! To dlatego w ciąży zostawiła Jose?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Wiktoria nigdy nie przestała kochać Adama! To dlatego w ciąży zostawiła Jose?

Na dobre i na złe. Wiktoria nigdy nie przestała kochać Adama! To dlatego w ciąży zostawiła Jose?

2021-06-28 13:05

Dlaczego w "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) tak nagle wróciła z Hiszpanii i mimo, że jest w zaawansowanej ciąży i niedługo urodzi to zostawiła ojca swoich dzieci, Jose (Marcin Krajewski). Dopiero w 814 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw prawdziwy powód powrotu Wiki. Najpierw tylko Tretterowi (Piotr Garlicki) zwierzy się dlaczego przyjechała do Leśnej Góry bez zapowiedzi. A później Wiki odbędzie szczerą rozmowę, z której będzie wynikało, że zmarły Adam (Grzegorz Daukszewicz), miłość jej życia, nadal jest obecny w jej sercu. Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" po wakacjach nowe odcinki od września 2021 w TVP2

Powrót Wiktorii do "Na dobre i na złe" w finale minionego sezonu będzie związany z dużymi zmianami w życiu ciężarnej Consalidy i rozstaniem z Jose? Nie do końca, ale wszystko wyjaśni się już w 814 odcinku "Na dobre i na złe" kiedy na początku tylko Tretterowi przyzna się dlaczego wróciła. Ze słonecznej Hiszpanii do Leśnej Góry przyciągnie ją szczególna więź, jaka od lat łączy Wiki z bratem jej zmarłego ukochanego. Chodzi oczywiście o Falkowicza (Michał Żebrowski). To dla niego Wiki przyjedzie do Polski i zostanie na dłużej, by pomóc Andrzejowi uporać się z żałobą po śmierci żony Kasi.

Nie przegap: Ulubiona para z Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

Na własne oczy w 814 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Wiktoria zobaczy w jak fatalnym stanie jest Falkowicz i jak cierpią na tym dzieci - Matylda (Amelia Czaja) i mały Edzio (Ksawery Sudoł). Właśnie nastoletnia córka Kasi, którą Andrzej uznał za własne dziecko przekaże Wiki wstrząsającą informację na temat tego, co się dzieje z Falko.

Nie dość, że wdowiec w 814 odcinku "Na dobre i na złe" z rozpaczy urządzi na część zmarłej żony izbę pamięci w swoim gabinecie w rezydencji, to jeszcze będzie cały czas mówił do Kasi tak, jakby była obok niego. Wiktoria w 814 odcinku  "Na dobre i na złe" dozna wstrząsu, że Falkowicz zachowuje się jakby Kasia wcale nie umarła. Ale od razy przypomni sobie o tragedii jaką sama przeżyła niespełna trzy lata temu. Dla niej tak samo potężnym ciosem, z którego nie mogła się długo podnieść była śmierć Adama. Ukochany Wiki, młodszy brat Falkowicza zmarł w dramatycznych okolicznościach w 710 odcinku "Na dobre i na złe" tuż po strasznym wypadku. 

Śmierć Adama w "Na dobre i na złe" nastąpiła tak nieoczekiwanie, że nawet jego przyjaciele z Leśnej Góry, znakomici lekarze. Krajewski zbagatelizował niepokojące objawy po tym jak ratował tonących chłopców z rzeki. Tak bardzo skupił się na ratowaniu ukochanej Wiktorii z wody, że zapomniał o sobie i nie zauważył, że dzieje się z nim coś złego. I było już dla niego za późno.

Wiktoria wróci do Na dobre i na złe. Będzie w ciąży i urodzi bliźniaki! Katarzyna Dąbrowska po długiej przerwie znów na planie

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Wiktoria odkryje przerażający sekret Falkowicza po śmierci jego żony Kasi Smudy

W 814 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria w ciąży przywoła w pamięci bolesne wspomnienia o śmierci Adama. Pocieszy Matyldę, że w żałobie rozmowa z zmarłą osobą nie jest niczym niepokojącym. Zwierzy się je, że też rozmawiała z Adamem gdy ten już nie żył, a nawet kilka razy widziała jego ducha w szpitalu w Leśnej Górze. Wiki zapewni też córkę Andrzeja, że on też kiedyś będzie się jeszcze uśmiechał, tak jak Kasia na zdjęciach, które rozwiesi wszędzie profesor.

Na dobre i na złe odc. 710. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 710. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe, odcinek 710. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 710. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze