Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida na zawsze wyjedzie z Leśnej Góry

2017-09-20 18:00 emagu

W "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zniknie z Leśnej Góry? Jej życie przewróciło się do góry nogami i niewiele ją już trzyma w szpitalu. Adam (Grzegorz Daukszewicz) był miłością jej życia, ale czar prysł, gdy pojawiła się ciężarna Oliwia (Marta Bryła). Czy to prawda, że Katarzyna Dąbrowska odchodzi z "Na dobre i na złe""?

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy o godzinie 20.45 w TVP2

Wiktoria i Adam byli szczęśliwą, piękną parą. No właśnie - BYLI. Gdy w Leśnej Górze pojawiła się Oliwia czar prysł. Blondynka uznała, że jest w ciąży z Adamem. Krajewski próbował się tłumaczyć, ale nie zaprzeczył, że spędził z Oliwią jedną noc. - Mieliśmyw tedy kryzys - przypomni Consalidzie, ale to jej nie przekona. Wiktoria bardzo przeżywa rozstanie, ale nie zamierza wybaczyć Adamowi.

W 681 odcinku "Na dobre i na złe" Krajewski zostanie ojcem. Na świat przyjdzie jego syn i lekarz kompletnie zwariuje na jego punkcie. Czy to znaczy, że jego związek z Wiktorią to przeszłość? Dokładnie tak. Consalida i Krajewski już nigdy nie będą razem.

A co wydarzy się w życiu Wiki w "Na dobre i na złe"? Najnowsze wydanie "Świata seriali" sugeruje, że Wiktoria wyjedzie z Leśnej Góry na stałe. Być może pani doktor przyjmie kuszącą ofertę pracy w innym mieście, albo nawet za granicą? Teraz to właśnie kariera będzie dla niej najważniejsza.

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 678: Ola i Przemek spędzą razem noc

Polecamy: Na dobre i na złe, odcinek 679: Adam oświadczy się Wiktorii

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 680: Marta odzyska Konicę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!