Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Wielkie oszustwo Hani! Tak ukrywają prawdziwą twarz Sikorki – ZDJĘCIA

2023-06-07 20:42

W "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) dała się poznać jako urokliwa szatynka, która skradła serce niejednego mężczyzny! O względy pięknej Sikorki starał się nie tylko Michał (Mateusz Janicki), ale również Borys (Marcin Zacharzewski) czy postacie, grane przez Mikołaja Ronzerskiego. Jednak mało kto wie, że w rzeczywistości aktorka zdecydowała się na radykalną zmianę w swoim wyglądzie, przez co w niczym nie przypomina Hani z "Na dobre i na złe". Aczkolwiek w uwielbianym medycznym serialu TVP2 jest to tuszowane! W jaki sposób? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Wielka metamorfoza Hani z "Na dobre i na złe"! Nie pokażą tego w serialu

Marta Żmuda Trzebiatowska dołączyła do "Na dobre i na złe" w 2018 roku, gdzie widzowie szybko pokochali ją za rolę Hani Sikorki. Ale nie tylko fanom piękna szatynka od razu wpadła w oko, gdyż w serialu o jej względy rywalizował niejeden mężczyzna! Choć serce urokliwej lekarki skradł najpierw Michał, a później Piotr Korban, to w międzyczasie walczyli o nią również Borys, a w obecnym sezonie "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną również i Miłosz, sobowtór zmarłego inspektora. Atrakcyjna Hania rozkochiwała w sobie facetów, ale nie każdy wie, że w rzeczywistości aktorka wcale tak nie wygląda, gdyż w ostatnim czasie mocno zmieniła swój wizerunek i w nowej odsłonie zupełnie nie przypomina już Sikorki!

Jakiś czas temu aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z najnowszej metamorfozy. Na fotografiach widzimy, że uwielbiana Hania z "Na dobre i na złe" zdecydowała się na odważną przemianę i postanowiła się przefarbować. Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła kolor włosów z brązowych na blond, czym kompletnie zszokowała swoich fanów, którzy niechętnie zareagowali na jej zmianę. Co prawda, aktorka nie zrobiła tego z własnej woli tylko ze względu na nową rolę, ale widzowie już zaczęli dopytywać, czy w nowej wersji Sikorka pojawi się również w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, ale wówczas Hania uspokoiła, że tak nie stanie!

- A czy w na dobre i na złe będzie jakoś zauważona zmiana koloru włosów? Czy będzie Pani grać w nowych tak po prostu? ☺️ Ciekawa jestem jak to jest że do jednej roli trzeba zmienić to jak to się ma do innych ról granych w poprzednich włosach - zapytała jedna z fanek serialu, a na odpowiedź długo nie musiała czekać - Będziemy ukrywać 😂 Mamy zdolne charakteryzatorki 😉❤️

Zatem, to już pewne, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach wygląd Hani się nie zmieni, a Sikorka wciąż pozostanie uwielbianą szatynką. Co więcej, lekarka postanowiła pójść za ciosem i na swojej relacji na Instagramie pokazała fanom, w jaki sposób charakteryzatorki ukrywają jej prawdziwy kolor włosów. Okazuje się, że kobiety używają koloryzującego sprayu, dzięki któremu Hania w "Na dobre i na złe" znów jest szatynką, a jej blond włosów w ogóle nie widać!

- Dzień dobry z Leśnej Góry! Hania Sikorka nie będzie blondynką ;) Takie rzeczy tylko u Ewy - zapewnia Żmuda Trzebiatowska na zamieszczonym filmiku, po czym dodaje z uśmiechem - Tak to się robi w filmie!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze