Na dobre i na złe. Upiorny koszmar Michała w nowym sezonie. Przeżyje stratę Hani raz jeszcze – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Upiorny koszmar Michała w nowym sezonie. Przeżyje stratę Hani raz jeszcze – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Upiorny koszmar Michała w nowym sezonie. Przeżyje stratę Hani raz jeszcze – ZDJĘCIA

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022 scenarzyści szykują koszmarny powrót koszmaru, jaki Michał (Mateusz Janicki) już raz przeżył. Jego ukochana Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) uciekła ze ślubu, bo w głowie zawrócił jej boski komisarz Piotr Korban (Mikołaj Roznerski). Ostatecznie policjant zginął w akcji, ale znów to Michał z tego powodu cierpiał najbardziej, oskarżony o spowodowanie śmierci na stole operacyjnym. Kiedy w finale ostatniego sezonu "Na dobre i na złe" Michał wyszedł na wolność wiele wskazywało na to, że wróci do niego także Hania. Tyle, że nie na długo i Michał będzie musiał przeżyć tę stratę jeszcze raz. Zobacz koniecznie dlaczego w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2022. Michał straci Hanię jeszcze raz? 

Michał w "Na dobre i na złe" zapłacił straszną cenę za pojawienie się w Leśnej Górze uroczego komisarza Korbana. Piotr zawrócił w głowie Hani i doprowadził do tego, że Sikorka uciekła ze ślubu! Jakby tego mało, to właśnie doktor Wilczewski operował umierającego policjanta, ale niestety pacjent zmarł. Z tego powodu Michał stanął przed sądem oskarżony o zabójstwo i trafił do więzienia. Kiedy już w finale sezonu Wilczewski wyszedł na wolność, czekała na niego Hania. Niestety, cały koszmar Michała znowu wróci!

Jak pisaliśmy TUTAJ Hania na spacerze w lesie spotka znowu... Korbana! Rowerzysta do złudzenia przypominający zmarłego Piotra faktycznie będzie postacią graną znów przez Mikołaja Roznerskiego, tyle że tym razem na imię będzie mu Miłosz. Czy Sikorka znów straci głowę dla nowego bohatera i zrani kochającego ją Michała? Zobacz koniecznie nowego bohatera w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2022. Paweł zyska syna, ale straci córkę. A i tak nie spełni marzenia o dziecku - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na razie to, czy grany przez Roznerskiego nowy bohater w "Na dobre i na złe" będzie bratem bliźniakiem czy sobowtórem Korbana jest pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji serialu. Pewne jest jednak, że Hania na widok zmarłego ukochanego znów straci rozum - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Jedyną nadzieją dla Michała w nowym sezonie "Na dobre i na złe" jest wyłącznie nowa miłość. Jeżeli uda mu się trwale "wyleczyć" z afektu do Hani, będzie mu wszystko jedno, jeżeli w Leśnej Górze pojawi się cały sztab nowych Korbanów. Jeżeli jednak Wilczewski nigdy nie przestanie kochać Sikorki, po wakacjach 2022 szykuje się dla niego kolejny sezon pełen koszmarów.  

Nie przegap: M jak miłość. Tragedia nadciągnie na Deszczową w nowym sezonie. Kinga i Piotrek pokazali o jeden kadr za dużo - ZDJĘCIA, WIDEO

Na dobre i na złe. Drugi ślub Hani i Michała! Wreszcie staną przed ołtarzem, ale jest jeden warunek
Najnowsze