Na dobre i na złe. Romans Julki Burskiej i Molendy. Nie tylko Bart nie będzie wierny w małżeństwie?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Romans Julki Burskiej i Molendy. Nie tylko Bart nie będzie wierny w małżeństwie?

Na dobre i na złe. Romans Julki Burskiej i Molendy. Nie tylko Bart nie będzie wierny w małżeństwie?

2021-07-21 13:13

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) wróci do "Na dobre i na złe" z tzw. przytupem. Kiedy Leśna Góra będzie huczeć od plotek na temat romansu Kazi (Zuzanna Lit) i Barta (Piotr Głowacki), Burska zjawi się w szpitalu i nieźle namiesza. Okaże się, że nie tylko Artur z "Na dobre i na złe" naraził małżeństwo na próbę. Julka znów zainteresuje się Molendą (Filip Bobek), z którymś niegdyś romansowała. Nie będzie się krępowała i da kolejne tematy do spekulacji i plotek wśród personelu Leśnej Góry. Zrobi to specjalnie, by wyprowadzić męża z równowagi i pokazać, że wie o romansie?

Wielki powrót Julki Burskiej do "Na dobre i na złe". Bart romansował z Kazią, a ona weźmie się za Molendę 

Julka Burska wraca do "Na dobre i na złe" po dłuższej nieobecności. Musieli z Bartem tworzyć związek na odległość, bo ona wyjechała do Niemiec, a on pozostał w kraju. Niedługo w "Na dobre i na złe" Julka opuści Zosię (Małgorzata Foremniak) i Kubę (Artur Żmijewski) i wróci "na stare śmieci". Zrobi to w momencie, w którym personel Leśnej Góry zdąży się zorientować w dziwnie zażyłej relacji Barta i Kazi.

Jak się niedługo okaże w "Na dobre i na złe" Burskiej daleko do świętej. Powoli zacznie odkrywać karty niezbyt miłej niespodzianki, jaką jest romans jej męża! Chociaż między Kazią i Bartem nie doszło do seksu, ich relacja bardzo mocno wykroczyła poza schemat zachowania mentor - podopieczna lub doświadczony lekarz - stażystka. 

Przeczytaj: Obłędnie seksowna Adriana Kalska pręży się w kusej bieliźnie w łóżku! Taką Izę z M jak miłość będziemy oglądać w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra z synem w serialu! Agata też zostanie matką?

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Artur zauważy, że żona też nie jest mu do końca wierna. Burska odnowi kontakt i bardzo zbliży się do Molendy, z którym niegdyś romansowała. Bart zacznie dostrzegać, że Julka urządza sobie pogawędki i schadzki z lekarzem. Nie zapomni o ich przeszłości, pomimo że Marcin związał się z Dominiką (Paulina Gałązka) i ma z nią córkę (Sara Lesiczka). Molenda nie będzie się spodziewał rychłego powrotu Julki do Leśnej Góry, co będzie dodatkowym powodem do spędzenia z nią wolnych chwil. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

Molenda w "Na dobre i na złe" nie odpuści tak łatwo Burskiej i ze wzajemnością. Okaże się, że nie tylko Bart gra nieczysto. Jeśli małżonkowie z "Na dobre i na złe" szybko nie uporządkują swoich spraw, może się to dla nich skończyć nawet rozstaniem! W końcu Kazia była w stanie rozstać się z Tadkiem (Marcin Urbanke) tylko dlatego, że poczuła silną więź z mentorem, w którym w ogóle nie powinna się zakochiwać. Artur nie pozostał obojętny, a mieszkająca za granicą Julka o niczym nie wiedziała. Do czasu, bo w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 wszystkich czeka niemałe zamieszanie. 

Najnowsze