Na dobre i na złe. Robert Koszucki zniknął z obsady serialu. Co się stało z Konicą?

2019-07-29 12:57 Ag
Na dobre i na złe, odc. 744. Falkowicz (Michał Żebrowski), Konica (Robert Koszucki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 744. Falkowicz (Michał Żebrowski), Konica (Robert Koszucki)

Jest jednym z ulubionych aktorów w "Na dobre i na złe", a mimo to zdecydował się na dwa lata opuścić serial! Robert Koszucki pożegnał się z obsadą, ale ta przerwa była mu potrzebna. Wątek jego bohatera, Rafała Konicy, w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 nabierze innego wymiaru. Doktor Konica da się poznać jako stanowczy dyrektor szpitala w Leśnej Górze, który będzie musiał zmierzyć się z epidemią śmiertelnej grypy z Kuby.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 4.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Doktor Rafał Konica w "Na dobre i na złe" jest reprezentantem starej gwardii lekarzy. W Leśnej Górze zaczął pracę 12 lat temu i jest jednym z najdłużej występujących w serialu bohaterów. Oczywiście Robert Koszucki jak każdy ma czasem dłuższe lub krótsze przerwy w zdjęciach, ale wielu fanów "Na dobre i na złe" nie wyobraża sobie szpitala bez Konicy.

Przeczytaj koniecznie: Hania Sikorka ostatni raz w Na dobre i na złe. Marta Żmuda Trzebiatowska teraz będzie Blondynką!

Mimo to dwa lata temu aktor postanowił na dwa lata odejść z "Na dobre i na złe". Miał dosyć bycia tylko lekarzem z Leśnej Góry, czy był jakiś inny powód? Koszucki pozostał w kontakcie z produkcją serialu, ale musiał zrobić sobie przerwę od serialu.

- Cieszę się, że jestem rozpoznawalny. Choć oczywiście uprawianie mojego zawodu daje mi większą satysfakcję, niż sama popularność. Lubię grać w teatrze i tym zajmowałem się w czasie przerwy, równolegle produkując spektakle. Takie jak m.in. "Świnka Peppa" dla dzieci - wyjaśnił serialowy Konica z "Na dobre i na złe" w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Zobacz też: Powrót Adama z Na dobre i na złe! Grzegorz Daukszewicz w nowej roli w kolejnym serialu

Na pewno w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nie zabraknie przystojnego ortopedy z Leśnej Góry, który zastąpił Falkowicza (Michał Żebrowski) na stanowisku dyrektora szpitala. I to Konica będzie musiał zmierzyć się ze śmiertelną epidemią szalejącą w Leśnej Górze (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Najnowsze